FOTO Tak 10 000 Slováků slavilo třetí popravu Lva

Podívejte se na fotogalerii z utkání KHL mezi HC Lev a Slovanem Braitslava.
Pražská O2 arena zažila v úterý nával fanoušků Slovanu Bratislava. Odhadem jich ze Slovenska přijelo kolem deseti tisíc, díky čemuž měl Slovan nad fanoušky Lva zřetelnou převahu.
...
Fanoušek Slovanu byl všude, kam se člověk podíval.
Roztleskávačky se snažily navnadit fanoušky Lva sebevíc, v hordě fanoušků Slovanu však neměly nárok.
Foto: Marek Vojtěch
Sport Sport, Marek Vojtěch
15. 1. 2013 23:30
Podívejte se na galerii z utkání ruské KHL mezi HC Lev Praha a Slovanem Bratislava.

Praha - Hokejisté Slovanu Bratislavu vyhráli i třetí zápas sezony proti pražskému Lvu.

V O2 areně se na výhru 4:3 přišlo podívat téměř 16 tisíc fanoušků, z nichž odhadem deset tisíc fandů přijelo ze Slovenska.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Seemanová postoupila na kraulařské padesátce v českém rekordu do semifinále ME

Barbora Seemanová překonala v rozplavbách na mistrovství Evropy v Budapešti na kraulařské padesátce vlastní český rekord a časem 24,93 postoupila do večerního semifinále. Blízko semifinále byl také Jan Čejka, jenž zůstal na 50 m znak první pod čarou.

Jednadvacetiletá olympionička Seemanová na nejkratší trati vylepšila rekordní čas 25,06, který zaplavala při triumfu na juniorském ME v Netanje v červenci 2017. V rozplavbách byla dvanáctá, v redukovaném pořadí bez třetí nizozemské zástupkyně jde dál jako jedenáctá. Druhá česká reprezentantka, předchozí rekordmanka Anna Kolářová, zaplavala 26. čas.

Těsně uniklo semifinále dvacetiletému znakaři Janu Čejkovi ve sprintu na 50 metrů. Předloňský juniorský mistr Evropy na této trati zaplaval v rozplavbách čas 25,29, kterým společně s dvěma soupeři zaostal o setinu sekundy za dvěma závodníky na patnácté příčce. Tomáš Franta obsadil 21. místo.

Ostatní čeští reprezentanti měli v úvodní den bazénových disciplín v Budapešti k postupu už dál. Barbora Janíčková zaplavala na 100 m motýlek pětadvacátý čas, trio Ondřej Gemov, olympionik Jan Micka a Jakub Štemberk skončilo na 400 m volný způsob ve čtvrté desítce, Matěj Zábojník a Filip Chrápavý byli na prsařské stovce 41. a 42.

Další zprávy