FOTO Slávisté slavili, otočili téměř ztracené derby

Oporou slávistů v úspěšném tažení proti Spartě byl také brankář Dominik Furch. Podívejte se na obrázky z dramatického derby.
Přestávky na Slavii zpestřují krásné zametačky ledu.
Slávistický brankář Dominik Furch a obránce Jan Holub (vpravo) "zpracovávají" jednoho ze sparťanských útočníků.
Slávistický gólman Dominik Furch čelil celkem 35 střelám.
V hledišti nechyběla ani úspěšná olympionička, sportovní střelkyně Lenka Marušková.
Foto: Eduard Erben
Eduard Erben
30. 12. 2012 22:00
Hokejisté Slavie Praha v neděli v zápase 35. kola hokejové extraligy uhájili svůj led, když rivaly ze Sparty porazili 4:3 po samostatných nájezdech.

Praha - Hokejisté Slavie Praha v neděli v zápase 35. kola hokejové extraligy uhájili svůj led, když rivaly ze Sparty porazili 4:3 po samostatných nájezdech.

Slávisté přitom ještě ve 45. minutě prohrávali 1:3, ale pak dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. O vítězství rozhodl úspěšným nájezdem Vladimír Růžička mladší.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Bývalý imám Shehadeh nepodal dovolání proti desetiletému trestu

Bývalý pražský imám Samer Shehadeh, který si má odpykat deset let ve vězení, nepodal dovolání k Nejvyššímu soudu. Mimořádný opravný prostředek využil ve sledované kauze jen obhájce jeho bratra Omara, jenž si má odpykat o rok více. Dovolání podle dostupných informací nepodala ani partnerka Omara Shehadeha Fátima Hudková. Dostala šestiletý trest.

Z justiční databáze InfoSoud je patrné, že k nejvyšší instanci odešlo na konci listopadu spolu se spisem pouze jedno dovolání, které podle dřívějšího vyjádření mluvčí Městského soudu v Praze Markéty Puci podal právě obhájce Omara Shehadeha. Česká justice stíhala Omara Shehadeha jako uprchlého, stejně jako Hudkovou.

Zdroj: ČTK
před 35 minutami

Německý řetězec kadeřnictví Klier je v platební neschopnosti

Největší německý řetězec kadeřnictví Klier je kvůli propadu tržeb způsobenému pandemií nemoci covid-19 v platební neschopnosti. Oznámila to dnes agentura DPA. Firma má podle svých slov v Německu kolem 1400 poboček a další v zahraničí, včetně Česka. Firma doufá v reorganizaci a obnovení činnosti na jaře. Jak se situace dotkne poboček v zahraničí zatím není jasné.

Finanční potíže Klieru rostly od začátku pandemie kvůli prudkému poklesu poptávky. Na začátku září firma požádala o ochranu před věřiteli za účelem reorganizace. Nyní soud v německém Wolfsburgu, kde má firma sídlo, uvolnil cestu hlavnímu konkurznímu řízení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy