FOTO Růžičkova Slavia je krok od vyřazení s Pardubicemi

Prohlédněte si galerii ze třetího utkání předkola play off, v němž hokejisté Pardubic vyhráli na ledě Slavie 4:2.
Hosté se v O2 areně představili bez hrdiny předchozích dvou utkání útočníka Tybora. Na jejich hře se to ale tolik nepodepsalo.
Do první šance se Pardubice dostaly v 5. minutě, kdy Radilovu střelu Furch s námahou vyrazil. Pozornost Hudáčka na druhé straně prověřil Jiří Doležal, ale také neuspěl.
Poté se na ledě dlouho nic zajímavého nedělo. Východočeši byli mírně aktivnější, ale gólové šance si nevytvářeli.
V 17. minutě se ale do ideální pozice mezi kruhy dostal obránce Benák a tvrdou střelou zajistil Pardubicím vedení.