FOTO Šampiony z Třince na úvod sezóny zastínila Kometa

FOTO Šampiony z Třince na úvod sezóny zastínila Kometa
Foto: Lenka Rybaříková
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
19. 9. 2011 11:36

Prohrou 1:3 s Kometou Brno vstoupil do nového ročníku hokejové extraligy úřadující šampion Třinec. Oceláři s jedenáctým týmem loňského ročníku drželi srovnaný stav až do samotného závěru zápasu, kdy vítěznou brankou přisoudil Kometě první vítězství v sezoně Hynek Zohorna, který ještě loni působil v první lize.

 

Právě se děje

před 34 minutami

Bruce Springsteena na Broadwayi neuslyší lidé naočkovaní AstraZenecou

Slavný americký písničkář Bruce Springsteen bude od příští soboty 26. června opět vystupovat na newyorské Broadwayi se svou komorní show Springsteen on Broadway, kde hraje na kytaru i klavír, vypráví nebo čte úryvky z autobiografie. Jak ale informoval britský deník Guardian, do sálu smí jen lidé naočkovaní dvěma dávkami vakcíny Pfizer-BioNTech a Moderna nebo jednou dávkou Johnson & Johnson. Ti, kdo dostali vakcínu AstraZeneca, rozšířenou ve Velké Británii a Kanadě, pořadatelé dovnitř nevpustí. AstraZenecu pro použití v USA dosud neschválil tamní Úřad pro kontrolu potravin a léčiv.

Opatření kritizuje třeba kanadský deník Toronto Star. "Show must go on. Ale vás, co jste dostali AstraZenecu, nikdo nezval," napsal list, podle nějž tak Springsteenovu show nemohou vidět Kanaďané či Britové, kteří byli naočkovaní doma, ale pohybují se v USA.

Posluchači budou smět zaplnit všech 1710 míst v sále divadla St. James Theatre, respirátory uvnitř nejsou povinné.

Zdroj: Guardian
Další zprávy