FOTO Parise v pisoáru chtěl vidět i Gretzky

FOTO Parise v pisoáru chtěl vidět i Gretzky
Finále play off Stanley Cupu se do města andělů vrátilo po devatenácti letech. Králové v roce 1993 vyzvali Montreal Canadiens, leč neúspěšně.
Tehdy vedl Los Angeles legendární Wayne Gretzky (vzadu). S někdejší hvězdou Kings a Oilers zašel do Staples Center i Mark Messier, rovněž bývalý hráč Edmontonu a dlouholetý kapitán New Yorku Rangers.
Hvězdou Kings je v celé sezoně a především play off brankář Jonathan Quick. I dnes byl hlavním důvodem úspěchu L.A.
Druhým elementem třetího vítězství Los Angeles v sérii byla tvrdá hra. Kings dnes nasírali rovných 55 hitů, tedy téměř jeden za minutu.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
5. 6. 2012 6:28
Fotogalerie ze třetího zápase finálové série Stanley Cupu mezi Los Angeles Kings a New Jersey Devils.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Disney bude od zaměstnanců vyžadovat očkování

Walt Disney Company se přidala k firmám, které od svých zaměstnanců začnou vyžadovat očkování proti nemoci covid-19. "Očkování je nejlepší nástroj, kterým můžeme celosvětovou pandemii dostat pod kontrolu a ochránit naše zaměstnance," vysvětlil agentuře AP mluvčí společnosti, jež provozuje zábavní parky, televize, filmová studia i vydavatelství.

Zaměstnancům, kteří dosud očkovaní nejsou, Disney poskytne 60 dnů na to, aby se nařízení přizpůsobili. Po dohodě s odbory rovněž firma oznámila, že očkování bude vyžadovat od všech budoucích pracovníků. Stejně jako Disney hodlají očkování od zaměstnanců vyžadovat firmy Walmart, Google, Facebook, Twitter, Uber, Lyft nebo noviny Washington Post. Podobné opatření, byť zatím ne plošně pro všechny pracovníky, zavádí i videotéka Netflix.

Zdroj: AP
Další zprávy