FOTO Lví skok pro jeden bod proti Nižněkamsku

Nová posila Nicklas Danielsson (44) se prosadila i v druhém zápase v dresu Lva Praha. Podívejte se na záběry ze zápasu s Nižněkamskem.
Ondřej Němec (v červeném) byl v neděli na ledě více než 25 minut.
Po střetu u mantinelu se vydali Jiří Hunkes (vlevo) a Igor Polygalov každý na jinou stranu.
Tomáš Rachůnek (v červeném) otevřel skóre zápasu Lva Praha s Nižněkamskem v osmé minutě...
...gratuloval mu také spoluhráč z útoku Vitalij Karamnov.
Foto: Eduard Erben
Eduard Erben
23. 12. 2012 22:56
Hokejisté Lva Praha pokračovali v předvánoční zápasové sérii a utkali se s Nižněkamskem.

Praha - Hokejisté Lva Praha pokračovali v předvánoční zápasové sérii a utkali se s Nižněkamskem. Dramatický zápas prohráli 2:3 gólem Pjotra Chochrjakova ve třetí minutě prodloužení.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Policisté zadrželi muže podezřelého z napadení na Kraví hoře

Kriminalisté zadrželi šestatřicetiletého muže podezřelého z nedělního napadení v parku na Kraví hoře v Brně. Dopadli jej poblíž obchodní galerie Vaňkovka. Je podezřelý z toho, že pobodal stejně starého muže.

"V současné době probíhají úkony v trestním řízení. Podrobnosti k případu pokusu vraždy zveřejníme v blízké době," uvedla policie v tiskové zprávě. Z vyjádření vyplývá, že kriminalisté na čin nyní pohlížejí jako na pokus o vraždu, nikoliv mírněji postihované ublížení na zdraví.

Na tísňovou linku zavolal v neděli večer sám napadený. Policie na místě spustila pátrací akci, pachatele už ale na Kraví hoře nenašla. Napadeného transportovali zdravotníci do nemocnice, utrpěl bodnořezná zranění.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

MS v silniční cyklistice kvůli koronaviru ve Švýcarsku nebude

Mistrovství světa v silniční cyklistice se letos v Aigle a Martigny neuskuteční. Švýcarská vláda dnes prodloužila platnost opatření proti šíření koronaviru do 30. září, což organizátorům znemožňuje šampionát plánovaný v termínu od 20. do 27. září uspořádat. Původně platil zákaz masových akcí s účastí více než tisícovky lidí do konce srpna.

Pořadatelé doufali, že se budou opatření zmírňovat. To se ale nepotvrdilo. Navíc se rozšířil seznam zemí, jejichž občané musí po příjezdu do Švýcarska do povinné karantény. Momentálně je na něm 45 států.

Předseda Mezinárodní cyklistické unie (UCI) David Lappartient v červenci prohlásil, že neexistuje žádný plán B pro případ, že se ve Švýcarsku nebude moci závodit. Podle některých informací ale stále existuje možnost, že se ještě na poslední chvíli podaří najít náhradní dějiště. Jako jedna z variant přichází podle médií v úvahu Itálie.

Další zprávy