FOTO Lev zaťal drápy do Čerepovce a drama obrátil

I když si hráči Čerpovce Michala Birnera (v červeném) občas pořádně podali, byl to právě on, kdo svým gólem zápas rozhodl ve prospěch Lva.
Soustředění hráčů Lva Praha bylo velké. O účasti v play off teď rozhoduje každý zápas.
Jevgenij Ketov se do sítě Jakuba Štěpánkem trefil v 10. a 13. minutě a rázem to bylo 2:0 pro hostu z Ruska.
Jiří Novotný se snaží zastavit  pronikajícího Alexandera Fedosejeva.
Jakub Štěpánek a Michal Birner společně likvidují další atak Čerepovce.
Foto: Eduard Erben
Eduard Erben
28. 1. 2013 23:55
Prohlédněte si galerii z pondělního zápasu KHL mezi Lvem Praha a týmem Čerepovce.

Praha - Prohlédněte si galerii z pondělního zápasu KHL mezi Lvem Praha a týmem Čerepovce, který domácí otočili na konečných 5:4.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 26 minutami

Parlamentní volby v Lotyšsku podle prvních odhadů vyhráli konzervativci

Parlamentní volby v Lotyšsku podle prvních odhadů vyhrála strana Jednota konzervativního premiéra Krišjánise Kariňše. Získala 22 procent hlasů, uvedla agentura Reuters s odkazem na lotyšské tiskové agentury LETA a televize LSM To, zda se ministerský předseda udrží u moci, ale bude záviset na výsledku potenciálních koaličních partnerů. Do parlamentu se patrně nedostala sociální demokracie, která měla v končícím volebním období nejsilnější poslanecký klub a opírala se o ruskou menšinu.

V lotyšském parlamentu, který má 100 členů, bude podle odhadů zastoupeno osm stran. Tři z nich se ale pohybují jen lehce nad minimální hranicí pěti procent získaných hlasů. S preferencemi kolem 11 procent skončila patrně na druhém místě Sjednocená kandidátka a na třetím místě koalice Zelených a zemědělců. Tyto dvě strany by podle agentury AFP mohly vytvořit vládní koalici s Jednotou.

Podle prvních odhadů zůstala před branami parlamentu proruská sociální demokracie. Odhady ji přisuzují 3,5 procenta preferencí. V končícím volebním období byla sice v opozici, měla však nejsilnější parlamentní klub a ve volbách v roce 2018 dostala zhruba pětinu hlasů.

Volby v malé pobaltské zemi, která má silnou ruskou menšinu, ovlivnila válka na Ukrajině a také růst cen energií a vysoká inflace. Před volbami prezident Egils Levits vyzval 1,5 milionu voličů, aby nedali svůj hlas proruským stranám.

Zdroj: ČTK
Další zprávy