FOTO Lev zaťal drápy do Čerepovce a drama obrátil

I když si hráči Čerpovce Michala Birnera (v červeném) občas pořádně podali, byl to právě on, kdo svým gólem zápas rozhodl ve prospěch Lva.
Soustředění hráčů Lva Praha bylo velké. O účasti v play off teď rozhoduje každý zápas.
Jevgenij Ketov se do sítě Jakuba Štěpánkem trefil v 10. a 13. minutě a rázem to bylo 2:0 pro hostu z Ruska.
Jiří Novotný se snaží zastavit  pronikajícího Alexandera Fedosejeva.
Jakub Štěpánek a Michal Birner společně likvidují další atak Čerepovce.
Foto: Eduard Erben
Eduard Erben
28. 1. 2013 23:55
Prohlédněte si galerii z pondělního zápasu KHL mezi Lvem Praha a týmem Čerepovce.

Praha - Prohlédněte si galerii z pondělního zápasu KHL mezi Lvem Praha a týmem Čerepovce, který domácí otočili na konečných 5:4.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Požár v jaderném provozu v Íránu způsobil velké škody

Požár, který propukl ve čtvrtek v jaderném provozu v íránském Natanzu, způsobil rozsáhlé škody, jež by mohly zpomalit vývoj pokročilých odstředivek na obohacování uranu. Dnes to podle íránských médií uvedl íránský jaderný činitel. Velitel námořnictva íránských revolučních gard Alírezá Tangsírí mezitím podle agentury Reuters prohlásil, že Írán má podzemní "raketová města" na moři i pevnině podél pobřeží Perského zálivu a Ománského zálivu, které by mohly být "noční můrou" pro nepřátele Íránu.

Íránská nejvyšší bezpečnostní rada v pátek uvedla, že příčinu požáru zná, ale podrobnosti oznámí později. Někteří íránští představitelé poznamenali, že za požárem mohl stát kybernetický útok a jeden varoval, že Teherán proti zemím, které budou takové útoky páchat, podnikne odvetná opatření.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Chorvatské volby do parlamentu skončily, vítězem je zřejmě vládní HDZ

Hlasování v sobotních parlamentních volbách v Chorvatsku skončilo. Podle průzkumu státní televize mezi voliči opouštějícími volební místnosti zvítězilo vládní Chorvatské demokratické společenství (HDZ), které by mělo získat 61 z celkových 151 křesel. Opoziční Sociálnědemokratické straně (SDP) a jejím menším spojencům by mělo připadnout 44 křesel, napsala agentura Reuters.

Na třetím místě podle průzkumu skončilo euroskeptické Vlastenecké hnutí (DP), které by v parlamentu mělo získat 16 zástupců.

Mnoho analytiků se podle Reuters domnívá, že koalici budou nakonec muset sestavovat obě nejsilnější strany, protože vytvořit stabilní vládu s menšími partnery jako DP by bylo obtížné. Vůdci obou velkých stran ale doposud možnost velké koalice odmítali.

Další zprávy