FOTO Lev protančil k triumfu nad šampionem KHL

Pražský Lev pokračoval ve výborném vstupu do své druhé sezony v KHL a poradil si favorizovaným Dynamem Moskva. Podívejte se na obrázky se zápasu.
V hledišti holešovické Tipsport Arény nechyběli ani ruští fanoušci,...
... ale restaurace v ochozech stadionu zela prázdnotou.
Do vedení se domácí dostali ve 13. minutě, kdy po Ševcově střele dotlačili puk do branky Christensen s Cingelem.
Rozhodčí sice nejprve rozpažil a naznačil, že gól nebyl, po poradě s kolegou u videa ale branku uznal.
Foto: Aktuálně.cz
Eduard Erben
21. 9. 2013 20:30
Prohlédněte si fotografie ze sobotního zápasu KHL, v němž Lev Praha porazil obhájce titulu Dynamo Moskva 2:1.

Praha - Prohlédněte si fotografie ze sobotního zápasu KHL, v němž Lev Praha porazil obhájce titulu Dynamo Moskva 2:1.

Více o zápase čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 24 minutami

Parlamentní volby v Lotyšsku podle prvních odhadů vyhráli konzervativci

Parlamentní volby v Lotyšsku podle prvních odhadů vyhrála strana Jednota konzervativního premiéra Krišjánise Kariňše. Získala 22 procent hlasů, uvedla agentura Reuters s odkazem na lotyšské tiskové agentury LETA a televize LSM To, zda se ministerský předseda udrží u moci, ale bude záviset na výsledku potenciálních koaličních partnerů. Do parlamentu se patrně nedostala sociální demokracie, která měla v končícím volebním období nejsilnější poslanecký klub a opírala se o ruskou menšinu.

V lotyšském parlamentu, který má 100 členů, bude podle odhadů zastoupeno osm stran. Tři z nich se ale pohybují jen lehce nad minimální hranicí pěti procent získaných hlasů. S preferencemi kolem 11 procent skončila patrně na druhém místě Sjednocená kandidátka a na třetím místě koalice Zelených a zemědělců. Tyto dvě strany by podle agentury AFP mohly vytvořit vládní koalici s Jednotou.

Podle prvních odhadů zůstala před branami parlamentu proruská sociální demokracie. Odhady ji přisuzují 3,5 procenta preferencí. V končícím volebním období byla sice v opozici, měla však nejsilnější parlamentní klub a ve volbách v roce 2018 dostala zhruba pětinu hlasů.

Volby v malé pobaltské zemi, která má silnou ruskou menšinu, ovlivnila válka na Ukrajině a také růst cen energií a vysoká inflace. Před volbami prezident Egils Levits vyzval 1,5 milionu voličů, aby nedali svůj hlas proruským stranám.

Zdroj: ČTK
Další zprávy