FOTO Na třetí ránu Jekatěrinburg se Lvem padl

Hokejisté Lva Praha ukončili sérii sedmi výher Avtomobilistu. Podívejte se, jak se jejich vítězství nad Jekatěrinburgem rodilo.
V brance hostí se spolehlivým výkonem blýskl český reprezentační gólman Jakub Kovář.
Skóre se poprvé změnilo v 18. minutě, kdy si O'Byrne najel na Ridderwallovu přihrávku a z ideální pozice prostřelil Kováře.
Podruhé dostal domácí do vedení ve 37. minutě Klepiš, který pohotovou dorážkou zakončil Novotného akci.
O výsledku zápasu rozhodl obránce Martin Ševc (55) v prodloužení, když se trefil v v přesilovce.
13. 11. 2013 23:38
Prohlédněte si galerii ze středečního zápasu KHL, v němž Lev Praha v prodloužení udolal hokejisty Jekatěrinburgu.

Praha - Prohlédněte si galerii ze středečního zápasu KHL, v němž Lev Praha v prodloužení udolal hokejisty Jekatěrinburgu 3:2.