FOTO Lev ohlídal Petružálka a ukončil černou sérii

Hokejisté pražského Lva konečně zlomili sérii porážek, která trvala osm utkání v řadě a porazili Amur Chabarovsk na domácím ledě 5:2.
Radujícím se hokejistům přitom v první třetině nenaznačovalo zhola nic, že by utkání mohlo dopadnout tak dobře.
Lvi první třetinu prohráli 1:2. Nutno ovšem podotknout, že přesto i v ní měli herně navrch a jako první ve 3. minutě skóroval Erik Christensen, kterému zpoza branky skvěle přihrál Jakub Klepiš.
Poté však v závěru první třetiny Lvi dvakrát inkasovali. V 19. minutě se trefil Alexandr Osipov a osm sekund před přestávkou po finské kombinaci také Mika Pyörälä, kterému přihrával Juha-Pekka Hytönen.
Lenka Rybaříková, Filip Mědílek
31. 10. 2012 22:44
Lev Praha zlomil v KHL černou sérii a odnesl to Amur Chabarovsk a vy díky naším fotografiím můžete vidět nejzajímavější okamžiky utkání.