FOTO Krejčí, Jágr a Rask. Tři mušketýři, kteří ničí Tučňáky

FOTO Krejčí, Jágr a Rask. Tři mušketýři, kteří ničí Tučňáky
Boston začal zápas opět skvěle. Poté, co se protočily všechny elitní tři útoky, naskočila na led opět formace Davida Krejčího a její vůdce po 102 vteřinách hry otevřel skóre...
...Původně sice po vyjetí zpoza branky hledal parťáka Milana Lucice, jenže kotouč si za bezmocného Vokouna srazil bruslí špatně pozičně postavený bek Matt Niskanen...
Česká hvězda tak zapsala do statistik v patnáctém zápase letošního play off 21. bod, kterého dosáhla zásluhou 9. branky. Ani v jedné statistice není v lize aktuálně lepšího hráče!
Krejčí, který je především nahrávač, dokazuje v sérii s Pittsburghem, že umí i střílet. První zápas zakončil statistikou 2+0, druhý a třetí pak 1+0...
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
6. 6. 2013 7:39
Podívejte se na fotogalerii ze třetího finálového souboje Východní konference NHL mezi Bostonem Bruins a Pittsburghem Penguins.

Boston - Už jeden krok chybí hráčům Bostonu Bruins k postupu do finále Stanley Cupu poté, co porazili Pittsburgh Penguins i ve třetím zápase série 3. kola play off NHL. Tentokrát na domácím ledě 2:1 v nejdelším zápase letošní zámořské sezóny.

Vítěznou branku v 96. minutě souboje vstřelil Patrice Bergeron po akci, kterou založil bojovností ve středním pásmu Jaromír Jágr. Na důležité momenty duelu se nyní můžete podívat v naší fotogalerii.

 

Právě se děje

před 23 minutami

ÚOHS povolil vstup francouzského investora do on-line supermarketu Rohlik.cz

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil vstup francouzského investora Partech Partners SAS do společnosti Velká Pecka, která provozuje on-line supermarket Rohlik.cz. Úřad o tom informoval ve čtvrtek v tiskové zprávě.

"K navrhovanému spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti on-line maloobchodního prodeje potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby," uvedl úřad ve zprávě. Francouzská společnost bude firmu kontrolovat společně s jejím většinovým majitelem Tomášem Čuprem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy