FOTO Krásné ženy, elegantní muži. To byl galavečer extraligy

O dobrou atmosféru se hokejistům, činovníkům i hostům starala také zpěvačka Monika Bagárová.
...v klubu SaSaZu zazpívala i Monika Absolonová...
...a svoje vrcholné taneční umění předvedl i dnes už exhokejista Martin Procházka...
...který se s Terezou Bufkovou protančil až do úplného finále pátého pokračování oblíbené soutěže Star Dance.
Plzeňská "klaka" Milan Razým, Jan Kovář a Tomáš Slovák se dobře bavila.
Foto: CPA
CPA
29. 4. 2013 23:53
Prohlédněte si fotografie z pondělního galavečeru, kterým byla v pražském klubu SaSaZu oficiálně ukončena domácí extraligová sezona.

Praha - Prohlédněte si fotografie z pondělního galavečeru, kterým byla v pražském klubu SaSaZu oficiálně ukončena domácí extraligová sezona. Kdo získal nejvíce cen?

 

Právě se děje

před 2 minutami

Slovenská policie zadržela bývalého policejního prezidenta Lučanského

Elitní jednotka slovenské policie NAKA zadržela bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. Podle slovenského Denníku N se kauza týká akce s krycím názvem Jidáš, v rámci níž byli zatčeni i náměstek ředitele Slovenské informační služby (SIS) Boris Beňa nebo Petr Gašparovič, který byl donedávna šéfem kontrarozvědky SIS.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Hongkongský aktivista Jimmy Lai byl obviněn z podvodu

V Hongkongu byl zatčen místní mediální magnát a obhájce demokracie Jimmy Lai. Čelí obvinění z podvodu. Ve čtvrtek se objevil u soudu, kde mu byla odepřena kauce, napsala agentura AP.

Jimmy Lai založil společnost Next Digital, která vydává list Apple Daily. Patřil mezi deset osob zatčených 10. srpna kvůli údajnému porušení zákona o národní bezpečnosti a tajné dohodě s cizí zemí. Později byl třiasedmdesátiletý Lai propuštěn na kauci, ale policie v říjnu provedla razii v jeho kancelářích a odnesla si dokumenty. Ve středu byl Lai a dva manažeři firmy Next Digital obviněni z podvodu, protože prý porušili nájemní podmínky kancelářských prostor Next Digital.

Obvinění z podvodu sice nespadá pod nový zákon o národní bezpečnosti, je však další ukázkou zákroku proti osobám s prodemokratickým smýšlením v bývalé britské kolonii. Ta byla v roce 1997 předána Pekingu s příslibem zachování nezávislého způsobu života ve městě po dobu 50 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy