FOTO Krásky pro Spartu a Lva. Kluby vybíraly roztleskávačky

Podívejte se, jak si Sparta, Lev a basketbalový Nymburk, kluby Sportovního holdingu Praha, vybíraly nová děvčata pro svůj tým roztleskávaček.
Kluby Sportovního holdingu Praha - hokejové Lev a Sparta a basketbalový Nymburk - vybíraly nová děvčata pro svůj tým roztleskávaček.
Mohl se přihlásit kdokoliv, ale hlavní kritéria výběru byla předem úplně všem jasná: Rozhodla nejen krása, ale také ladnost pohybu.
Dívek se nakonec přihlásilo 40.
A nutno říct, že porota měla výběr v tělocvičně Tipsport arény hodně těžký.
Foto: CPA Eduard Erben
Adam Sušovský Eduard Erben, Adam Sušovský
20. 10. 2013 23:34
Sparta, Lev a basketbalový Nymburk, tedy kluby Sportovního holdingu Praha, uspořádaly výběr nových cheerleaders, roztleskávaček pro svá utkání. Podívejte se na fotoreportáž Eduarda Erbena z této akce.

Praha - Musíte dobře vypadat a ještě lépe se hýbat. Pak máte šanci. Podívejte se, jak si Sparta, Lev a basketbalový Nymburk, kluby Sportovního holdingu Praha, vybíraly nová děvčata pro svůj tým roztleskávaček.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Provoz na trati mezi Berounem a Prahou zastavil požár vlaku ve stanici Karlštejn

 Provoz na železniční trati mezi Berounem a Prahou zastavil v úterý ráno požár osobního vlaku ve stanici Karlštejn. Průvodčí se lehce nadýchal zplodin, jinak se událost obešla bez zranění. Doprava na trati byla zhruba na hodinu zcela přerušena, poté začaly jezdit vlaky po dvou nezávislých kolejích a provoz byl dál omezen. Ráno hasiči likvidovali také požár nákladního vagonu v Dolních Beřkovicích na Mělnicku, vyplynulo z informací hasičů a Správy železnic.

Událost v Karlštejně byla hlášena před 8:00. "Jednalo se o požár vagonu rychlíku společnosti Arriva. Ve vagonu cestovalo přibližně 30 lidí, všichni byli evakuováni ještě před příjezdem hasičů," řekl mluvčí středočeských hasičů Jan Sýkora. Podle Správy železnic šlo o požár motorové jednotky, příčinu a okolnosti vyšetřovatelé zjišťují.

Zdroj: ČTK / BBC News
Další zprávy