FOTO Jak kmen plzeňských indiánů vyraboval ležení Slavie

Dramatickou přestřelku zvládli lépe hosté a indiáni si tak vezou do Plzně první mečbol semifinálové série.
Přitom fanoušci Slavie svému týmu před pondělním utkáním opravdu věřili.
Tento mMlý fanoušek Plzně v momentálně tak oblíbené masce indiána si ale myslel opak.
Hostující útočník Jan Kovář se snaží vyzrát na  Dominika Furcha.
Taková skrumáž byla před plzeňskou zcela běžným obrazem...
Foto: CPA
CPA
1. 4. 2013 23:44
Prohlédněte si fotografie z důležitého čtvrtého semifinále hokejové extraligy, ve kterém hráči Plzně vyhráli na Slavii 5:4.

Praha - Prohlédněte si fotografie z důležitého čtvrtého semifinále hokejové extraligy, ve kterém hráči Plzně vyhráli na Slavii 5:4.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy