FOTO Sundin i Bure. V zámoří uctili hokejové legendy

FOTO Sundin i Bure. V zámoří uctili hokejové legendy
Ačkoliv je NHL stále přerušena, tak do její síně slávy byly uvedeny další legendy nejen NHL, ale i světového hokeje. Byli jimi bývalí útočníci Mats Sundin, Pavel Bure, Adam Oates a Joe Sakic (zleva).
Pavel Bure (vlevo) prožil svá nejúspěšnější léta v dresech Vancouveru Canucks a Floridy Panthers. Krom toho působil i v New Yorku Rangers. Pamatujete na Nagano? Tam byl nejlepším střelcem. Adam Oates v dresech týmů Detroitu, St. Louis, Bostonu, Washingtonu, Philadelphie, Anaheimu a Edmontonu nasbíral 1420 kanadských bodů.
Švédský matador Mats Sundin zářil v týmech Québecu Nordiques, Toronta Maple Leafs a Vancouveru Canucks. Připsal si 1349 kanadských bodů.
Oates byl pětkrát zvolen do utkání hvězd NHL, kde je už jen nominace prestižní záležitostí.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
12. 11. 2012 11:00
V NHL, ačkoliv je stále přerušena, byli uvedeni do síně slávy čtyři hokejové legendy nejen této ligy.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy