Petr Kadlec a Jaroslav Bednář ve středu zapomněli na střílení branek a vyrazili rozdávat radost na dětskou onkologii do Motola.
Děti návštěva hokejistů stejně jako suvenýry, kterými je hráči obdarovali hodně potěšila. Společná fotka byla samozřejmostí.
Petr Kadlec miluje stejně jako pacient jízdu na longboardu. Takhle si včera navzájem ukazovali své prkna. Na jaře spolu chtějí vyrazit na projížďku po nábřeží.
Jaroslav Bednář se fotí s dalším pacientem, který má hokej rád. Až se uzdraví, dostane od Slavie vstupenky.
Jaroslav Bednář a Petr Kadlec zpříjemnili odpoledne dětem, které v Motole bojují se zákeřnou nemocí.

Praha - Hvězdy hokejové Slavie Jaroslav Bednář a Petr Kadlec navštívily dětskou onkologii a hematologii v Motole.

Hokejisté tam s vážně nemocnými dětmi strávili celé odpoledne. Prohlédnout si to můžete také v naší fotogalerii.

Fakultní nemocnice v Motole stále hledá dobrovolníky i finanční dárce, kteří by pomohli dětem a jejich rodinám v nelehké životní situaci. Pokud byste chtěli pomoci, veškeré informace najdete zde.

před 16 minutami

Martin Fuksa ovládl na SP v Račicích závod na 500 metrů

Kanoista Martin Fuksa vyhrál na Světovém poháru v Račicích závod na oblíbené pětistovce. Porazil i olympijského vítěze z kilometru Brazilce Isaquiase Queiroze, který s ním jako jediný dokázal držet krok. Čtyřkajak Jakub Špicar, Radek Šlouf, Jakub Zavřel a Daniel Havel obsadil na stejné trati páté místo, kanoistka Martina Malíková dojela na kilometru sedmá.

Devětadvacetiletý Fuksa potvrdil, že se mu na neolympijské trati daří. Dnes zvítězil způsobem start-cíl, Queiroze nakonec porazil o tři desetiny a slaví dvanáctý triumf v seriálu. Kromě toho má z pětistovky i dva tituly mistra světa a sedm zlatých medailí z ME. "Jsem rád, že jsem vyhrál. Byl to první mezinárodní závod v nové sezoně, vlastně můj první úplně, když teda nepočítám Nymburskou pětistovku. Myslím si, že slušný závěr s Brazilcem, i pro diváky to muselo být zajímavé. Pro mě teda bylo, hlavně pro moje svaly. Ale domácí publikum mě hnalo dopředu a jsem rád, že jsem to dotáhl do zdárného konce, zlatého," radoval se Fuksa.

před 2 hodinami

Kopecký v dramatickém závěru Rallye Český Krumlov vybojoval sedmý triumf

Úřadující domácí šampion Jan Kopecký ovládl posedmé v kariéře Rallye Český Krumlov a vyrovnal rekord Romana Kresty. Pilot vozu Škoda Fabia Rally2 Evo vyšel ve třetím závodě mistrovství České republiky v automobilových soutěžích vítězně z dramatického souboje s Václavem Pechem, kterého opět předstihl v poslední rychlostní zkoušce a porazil jej o 3,4 sekundy. Třetí skončil s minutovým odstupem Filip Mareš.

Rallye Český Krumlov, závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích:

1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 1:22:50,4, 2. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -3,4, 3. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:01,9, 4. Stříteský, Hovorka -1:20,2, 5. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -2:56,4, 6. M. Vlček, Skripová (Hyundai i20 N Rally2) -7:25,4, 7. Trojan, Jůrka (Škoda Fabia R5) -8:10,3, 8. Tarabus, Trunkát ( Peugeot 208 Rally4) -9:51,2.