Hotovo, lavička může slavit. Plzeňští Indiáni jsou v semifinále

Prohlédněte si fotografie z pátého zápasu čtvrtfinále Tipsport extraligy v němž hokejisté Plzně výhrou nad Olomoucí 2:1 rozhodli o svém postupu do semifinále.
Už po 95 vteřinách fauloval domácí bek Sklenička a Hanáci hráli přesilovku, v níž se domácí obrana uctivě rozestoupila před Řípou, ale Machovský byl pozorný.
V páté minutě ujel hostům Kubalík, na Konráda v olomouckém brankovišti však recept nenašel.
Chvilku poté zmáčkla soupeře třetí formace domácích, ale Hrňa žádný ze svých tří pokusů ze slibných pozic ve vedoucí trefu neproměnil. Další možnost otevřít skóre měl na druhé straně Vodný, jenže ani Machovský se nenechal zahanbit.
Bezbrankové skóre změnil až ve 23. minutě Kubalík. Nejlepší střelec základní části ukončil svůj devítizápasový gólový půst povedenou ranou zápěstím z kruhu pro vhazování.