FOTO Vozový park borců z NHL: Ferrari, Lamborghini a Porsche

FOTO Vozový park borců z NHL: Ferrari, Lamborghini a Porsche
Deník Aktuálně.cz zjišťoval, v jakých autech v Česku jezdí hokejové hvězdy z NHL. Někteří hráči se do svých aut nebáli investovat několik milionů. V garážovém partku jsou oblíbené jak Ferrari, tak třeba Lamborghini, nebo Porsche. Zajímá vás, čím jezdí třeba Jaromír Jágr? Podívejte se v následující galerii.
Zřejmě největší frajer mezi hokejisty je obránce Vítkovic Pavel Kubina. Rodák z Janovic u Frýdku-Místku si na pořádnou káru doslova potrpí a doma ho můžete vidět v téhle krásce. Lamborghini Murciélago LP640 Versace edition stálo Kubinu před dvěma lety 12 milionů korun, stejných aut je na celém světě pouze dvacet...
V Itálii nakupoval i Jakub Voráček. Talentovaný útočník Philadelphie, který během výluky v NHL působí v kádru HC LEV, na tréninky dojíždí ve Ferrari California.
A tohle už je auto Jaromíra Jágra. Česká legenda si na žádný luxus drahých značek nepotrpí, stačí mu poctivost a luxus z Mnichova. BMW Z3 Jágr ale tolik neřídí, na delší vzálenosti si najímá vlastního řidiče.
Foto: Reuters
Adam Sušovský Adam Sušovský
29. 11. 2012 6:00
Podívejte se, jaká drahá auta mají české hvězdy z NHL, které během výluky soutěže působí v Česku.

Podívejte se, jaká auta mají české hvězdy z NHL, které během výluky soutěže působí v tuzemské extralize.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Seemanová postoupila na kraulařské padesátce v českém rekordu do semifinále ME

Barbora Seemanová překonala v rozplavbách na mistrovství Evropy v Budapešti na kraulařské padesátce vlastní český rekord a časem 24,93 postoupila do večerního semifinále. Blízko semifinále byl také Jan Čejka, jenž zůstal na 50 m znak první pod čarou.

Jednadvacetiletá olympionička Seemanová na nejkratší trati vylepšila rekordní čas 25,06, který zaplavala při triumfu na juniorském ME v Netanje v červenci 2017. V rozplavbách byla dvanáctá, v redukovaném pořadí bez třetí nizozemské zástupkyně jde dál jako jedenáctá. Druhá česká reprezentantka, předchozí rekordmanka Anna Kolářová, zaplavala 26. čas.

Těsně uniklo semifinále dvacetiletému znakaři Janu Čejkovi ve sprintu na 50 metrů. Předloňský juniorský mistr Evropy na této trati zaplaval v rozplavbách čas 25,29, kterým společně s dvěma soupeři zaostal o setinu sekundy za dvěma závodníky na patnácté příčce. Tomáš Franta obsadil 21. místo.

Ostatní čeští reprezentanti měli v úvodní den bazénových disciplín v Budapešti k postupu už dál. Barbora Janíčková zaplavala na 100 m motýlek pětadvacátý čas, trio Ondřej Gemov, olympionik Jan Micka a Jakub Štemberk skončilo na 400 m volný způsob ve čtvrté desítce, Matěj Zábojník a Filip Chrápavý byli na prsařské stovce 41. a 42.

Další zprávy