FOTO Vozový park borců z NHL: Ferrari, Lamborghini a Porsche

FOTO Vozový park borců z NHL: Ferrari, Lamborghini a Porsche
Deník Aktuálně.cz zjišťoval, v jakých autech v Česku jezdí hokejové hvězdy z NHL. Někteří hráči se do svých aut nebáli investovat několik milionů. V garážovém partku jsou oblíbené jak Ferrari, tak třeba Lamborghini, nebo Porsche. Zajímá vás, čím jezdí třeba Jaromír Jágr? Podívejte se v následující galerii.
Zřejmě největší frajer mezi hokejisty je obránce Vítkovic Pavel Kubina. Rodák z Janovic u Frýdku-Místku si na pořádnou káru doslova potrpí a doma ho můžete vidět v téhle krásce. Lamborghini Murciélago LP640 Versace edition stálo Kubinu před dvěma lety 12 milionů korun, stejných aut je na celém světě pouze dvacet...
V Itálii nakupoval i Jakub Voráček. Talentovaný útočník Philadelphie, který během výluky v NHL působí v kádru HC LEV, na tréninky dojíždí ve Ferrari California.
A tohle už je auto Jaromíra Jágra. Česká legenda si na žádný luxus drahých značek nepotrpí, stačí mu poctivost a luxus z Mnichova. BMW Z3 Jágr ale tolik neřídí, na delší vzálenosti si najímá vlastního řidiče.
Foto: Reuters
Adam Sušovský Adam Sušovský
29. 11. 2012 6:00
Podívejte se, jaká drahá auta mají české hvězdy z NHL, které během výluky soutěže působí v Česku.

Podívejte se, jaká auta mají české hvězdy z NHL, které během výluky soutěže působí v tuzemské extralize.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 22 minutami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 1 hodinou

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Aktualizováno před 2 hodinami

Křeslo zbývajícího, šestého místopředsedy sněmovny zůstalo i po druhém kole úterní tajné volby neobsazené

Křeslo šestého místopředsedy sněmovny zůstalo i po další tajné volbě neobsazené. Havlíček (ANO) a Okamura (SPD) neuspěli ani ve druhém kole.

Zdroj: ČTK
Další zprávy