FOTO Černí jestřábi pokazili Jágrovi oslavu jubilea

Jaromír Jágr nastoupil k 200. utkání v play off NHL, připsal si dvě asistence, ale na konci zápasu stejně moc neslavil. Podívejte se proč.
Skóre zápasu otevřel otevřel v sedmé minutě v oslabení Michal Handzuš,...
... z čehož určitě neměl radost Jaromír Jágr (v černém). Mimochodem, Jágr byl na ledě ve chvíli, kdy Boston dostal první i poslední, rozhodující gól.
Handzuš po 129 minutách a 14 vteřinách ukončil finálovou neprůstřelnost domácího gólmana Raska.
V 15. minutě Bruins nejprve při přesilovce zazvonili na tyč po bombě zadáka Toreyho Kruga, ale stihli v ní posléze i vyrovnat.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
20. 6. 2013 7:51
Podívejte se na fotogalerii ze čtvrtého finále Stanley Cupu mezi Bostonem Bruins a Chicaga Blackhawks.

Boston - Podívejte se na fotogalerii ze čtvrtého finále Stanley Cupu mezi Bostonem Bruins a Chicaga Blackhawks, které se především ve druhé třetině proměnilo v pořádnou přestřelku s konečnou bilancí 6:5 pro hosty v prodloužení.

Více o zápase čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 2 minutami

USA udělí dočasné povolení k pobytu uprchlým Venezuelanům

Nová administrativa amerického prezidenta Joea Bidena udělí dočasné povolení k pobytu Venezuelanům, kteří uprchli do Spojených států. Kvůli "mimořádným" podmínkám ve Venezuele není návrat do této latinskoamerické země v současnosti bezpečný, uvedl podle agentury DPA nejmenovaný vládní představitel. Nárok na přechodný pobyt v USA vznikne podle odhadů zhruba 320 tisícům osobám.

Lidé s "dočasným ochranným statusem", který bude platit zatím jen 18 měsíců, mohou ve Spojených státech získat pracovní povolení. Žadatelé budou muset prokázat, že přišli do USA do dnešního dne. Na později příchozí se nárok na poskytnutí ochrany vztahovat nebude.

Nejmenovaný činitel dále uvedl, že Bidenova administrativa hodlá prověřit sankce, které proti jihoamerické zemi bohaté na ropu uvalil bývalý prezident Donald Trump. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy