FOTO Černí jestřábi pokazili Jágrovi oslavu jubilea

Jaromír Jágr nastoupil k 200. utkání v play off NHL, připsal si dvě asistence, ale na konci zápasu stejně moc neslavil. Podívejte se proč.
Skóre zápasu otevřel otevřel v sedmé minutě v oslabení Michal Handzuš,...
... z čehož určitě neměl radost Jaromír Jágr (v černém). Mimochodem, Jágr byl na ledě ve chvíli, kdy Boston dostal první i poslední, rozhodující gól.
Handzuš po 129 minutách a 14 vteřinách ukončil finálovou neprůstřelnost domácího gólmana Raska.
V 15. minutě Bruins nejprve při přesilovce zazvonili na tyč po bombě zadáka Toreyho Kruga, ale stihli v ní posléze i vyrovnat.
Reuters Sport Reuters, Sport
20. 6. 2013 7:51
Podívejte se na fotogalerii ze čtvrtého finále Stanley Cupu mezi Bostonem Bruins a Chicaga Blackhawks.

Boston - Podívejte se na fotogalerii ze čtvrtého finále Stanley Cupu mezi Bostonem Bruins a Chicaga Blackhawks, které se především ve druhé třetině proměnilo v pořádnou přestřelku s konečnou bilancí 6:5 pro hosty v prodloužení.