FOTO Ani létající Crawford neodolal atakům Jágra a spol.

FOTO Ani létající Crawford neodolal atakům Jágra a spol.
Před zápasem v TG Garden panovala v útrobách arény pohodová atmosféra, když fanoušci Chicaga ochotně pózovali s maskotem domácího Bostonu. V tu chvíli se ale udála i jedna z klíčových chvil - při rozbruslení byl totiž zasažen do tváře Marián Hossa a hosté se museli obejít bez svého klíčového útočníka.
Zatímco jeden z nejdůležitějších mužů na druhé straně ledu - Patrice Bergeron - v sestavě Bostonu nechyběl a ve třetím duelu sehrál na ledě klíčovou roli. Kromě gólu na 2:0 totiž byl vynikající na vhazování s procentuální úspěšností 85 procent!
...
...Domácí na svého soupeře doslova vlétli a drtili je ve všech aspektech hry. "Drcení" zažil doslova a do písmene nejlepší střelec hostí Patrik Sharp (číslo deset).
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
18. 6. 2013 4:56
Podívejte se na galerii ze třetího finálového souboje Stanley Cupu mezi Bostonem Bruins a Chicagem Blackhawks.

Podívejte se na galerii ze třetího finálového souboje Stanley Cupu mezi Bostonem Bruins a Chicagem Blackhawks, ve které domácí vyhráli 2:0 a ujali se vedení v sérii 2:1 na zápasy.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Izrael uvedl, že v Pásmu Gazy zasáhl 130 cílů a zabil 15 Palestinců

Izraelská armáda uvedla, že v odpovědi na raketové útoky z Pásma Gazy na území židovského státu zasáhla v noci na úterý 130 cílů a zabila 15 radikálních Palestinců. Informovaly o tom agentury AFP a DPA. Pokračuje tak pondělní eskalace násilí mezi Izraelem a Palestinci, při níž zemřely nejméně dvě desítky lidí a stovky dalších byly zraněny.

V pondělí bylo při střetech mezi palestinskými demonstranty a izraelskou policií v Jeruzalémě a na Západním břehu Jordánu zraněno více než 700 Palestinců, z nichž 500 muselo být ošetřeno v nemocnici, uvedla agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy