Extřinecký Hrňa má namířeno do Boleslavi, opačným směrem putuje Žejdl

ČTK ČTK
8. 12. 2015 20:15
Hrňův přesun do aktuálně druhého týmu extraligové tabulky je na spadnutí. Podle informací by se výměnou za něj měl z hostování do Třince předčasně vrátit jiný útočník Lukáš Žejdl, kterého Oceláři do Mladé Boleslavi uvolnili před sezonou.
Erik Hrňa by měl obléknout barvy bruslařského klubu.
Erik Hrňa by měl obléknout barvy bruslařského klubu. | Foto: Lukáš Filipec

Ostrava - Hokejista Erik Hrňa, který byl v pondělí vyřazen z kádru Třince, by mohl hrát za Mladou Boleslav. Středočeský klub o příchodu nejlepšího střelce uplynulé extraligové sezony s Oceláři vyjednává a sedmadvacetiletý útočník se dnes objevil i u mladoboleslavské kabiny po dohrávce 8. kola ve Vítkovicích.

Jeden z mladoboleslavských trenérů Marian Jelínek zájem o Hrňovy služby přiznal. "Chtěli jsme si s ním popovídat a vyjasnit některé věci. Ale zatím není členem našeho kádru," řekl Jelínek.

Hrňův přesun do aktuálně druhého týmu extraligové tabulky je na spadnutí. Podle informací ČTK by se výměnou za něj měl z hostování do Třince předčasně vrátit jiný útočník Lukáš Žejdl, kterého Oceláři do Mladé Boleslavi uvolnili před sezonou.

Hrňa, který v minulém ročníku nejvyšší soutěže zazářil 33 góly, v pondělí odnesl výsledkovou krizi vicemistra překvapivým vyřazením z kádru spolu s Jakubem Klepišem. Ten má namířeno do Chomutova.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o extralize 2015/16

Tipsport extraliga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Tipsport extraligy

 

Právě se děje

Další zprávy