Extraligové vysvědčení: V základní části zklamala Sparta, mezi premianty patří pardubické Dynamo

Marek Janoš Marek Janoš
6. 3. 2018 15:58
Základní část extraligy je u konce. Karty před vyřazovací částí jsou rozdané. Podívejte se na vysvědčení týmů jako ve škole pohledem Aktuálně.cz. Známka kromě umístění zohledňuje také potenciál týmu před sezónou.
TELH, Sparta-Plzeň: Tomáš Mertl
TELH, Sparta-Plzeň: Tomáš Mertl | Foto: Milan Kammermayer

HC Škoda Plzeň: 1

Plzeňská Škoda patřila do okruhu favoritů základní části. Nicméně to, že Západočeši zvládnou dlouhodobou část téměř dokonale ve stylu start-cíl a bez větších potíží ji dokončí v čele ligové tabulky, tipoval málokdo. Klíčovými osobnostmi byli útočníci Milan Gulaš a Tomáš Mertl. Byli nejproduktivnějšími hráči extraligy, oba s více než bodem na zápas. Vynikající statistiky měl i brankář Miroslav Svoboda s průměrnou úspěšností zásahů přes 92,5 %. Silná je Plzeň především doma, kde prohrála pouze čtyřikrát, z toho jen jednou ztratila všechny body.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Řada pojišťoven pojistí Čechům riziko covid-19 v celé Evropě

Řada pojišťoven v letní sezoně pojistí Čechům léčebné výlohy v souvislosti s nemocí covid-19 i v zemích, které ministerstvo zahraničí označuje jako rizikové nebo vysoce rizikové, tedy v celé Evropě. Některé tyto pojistky zlevňují. Pojišťovny pouze nekryjí riziko koronaviru v zemích, kam ministerstvo zahraničí přímo zakáže cestovat. Vyplývá to z ankety mezi největšími pojišťovnami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy