28. 1. 2023 1:13
V Českých Budějovicích proběhl v pátek výjimečný extraligový večer. Hokejisté Motoru ve 42. kole i díky vyrovnání na poslední chvíli porazili Mladou Boleslav 5:4 v prodloužení a fanoušek klubu zazářil střelou v přestávkové soutěži, díky čemuž vyhrál auto v hodnotě stovek tisíc korun.
Fanoušek Motoru si v přestávkové soutěži vystřelil nové auto. | Video: Youtube.com

Fanoušek Petr měl ohromné štěstí. Nejdřív v tom, že ho do přestávkové soutěže vůbec vybrali - na základě toho, že si před zápasem koupil za 30 korun klubový magazín.

V samotné soutěži pak nejdřív střílel na bránu z několika metrů do malých otvorů a musel porazil dva soupeře. Když se mu to povedlo, postoupil do velkého finále, kde navzdory všem předpokladům poslal přes celé hřiště puk do titěrné škvíry v brance a na stadionu vyvolal euforii.

Od začátku sezony to dokázal jako vůbec první fanoušek. Za odměnu dostal Mercedes-Benz Citan z místního autosalonu.