reklama
 
 

V Chomutově se s Růžičkou nepohodl, teď míří Klíma do Sparty

7. 1. 2019 15:53
Hokejisty extraligové Sparty posílí útočník Kevin Klíma, který do kádru Pražanů přichází na hostování do konce sezony z prvoligové Kadaně. Jedenadvacetiletý hráč již působil i v Chomutově, za který v nejvyšší soutěži odehrál sedm zápasů s bilancí gólu a asistence.

"Kevin je rychlý, sebevědomý útočník, šikovný na puku a využitelný v centru i na křídle. Slibujeme si od něj, že do naší hry přinese trochu víc rychlosti a samozřejmě produktivity," uvedl sportovní manažer Michal Broš na oficiálním webu Sparty.

Klíma hrál za Chomutov v prosinci, na začátku roku se ale za poněkud vyhrocených vrátil do Kadaně. "Po jeho konci v Chomutově jsme se jej rozhodli získat hlavně proto, aby oživil náš útok. Od některých našich útočníků jsme stejně jako naši fanoušci očekávali pravidelné bodové příspěvky, ale ony doteď nepřišly," řekl Broš.

Syn vítěze Stanley Cupu z roku 1990 Petra Klímy, který má české i americké občanství, začal sezonu v zámoří. Kevin Klíma hrál v nižší AHL i ECHL, v listopadu se ale rozhodl přesunout do Čech za otcem, který je v současnosti sportovním manažerem Kadaně.

autor: ČTK | 7. 1. 2019 15:53

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama