Jako v NHL. Extraligové kluby v přípravě okouzlily dresy bez reklam

Nejen Sparta vsadila v přípravě na líbivé dresy bez reklam.
Přehlídku dresů pro přípravná utkání začínáme v Plzni. Indiáni vyměnili velký okřídlený šíp Škody na přední straně dresu za klubové logo. Hlavní partner našel místo na rameni, ale jinak je plzeňský dres od reklam očištěn.
Totéž platí pro mistrovskou Kometu. Brňané se připravují na sezonu, v níž by rádi zaútočili na zlatý hattrick, v dresech se zvětšeným logem, které v soutěžní sezoně ustupuje velkému množství komerčních prvků.
Takto vypadá bílá varianta sparťanského "letního" dresu.
Pardubice bývají terčem kritiky z důvodu, kolik místa svým sponzorům a partnerům na dresech v sezoně poskytují. Takto vypadají čisté dresy Dynama s pruhem nad pardubickým koněm.
Foto: Stanislav Souček, hcsparta.cz
Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
22. 8. 2018 6:17
Letní příprava na hokejovou sezonu je v plném proudu, leckde však zaujal fanoušky místo předvedené hry spíše design dresů extraligových mužstev. Ta zvolila ve většině případů příjemný a čistý vzhled, osekaný o nevkusné množství reklam. Na ledě září zlínská žlutá, Oceláři dali vzpomenout na staré časy a Dynamo hraje s pruhem. Podívejte se na dresy z přípravných zápasů.
 

Právě se děje

před 41 minutami

Do Bečvy u Valašského Meziříčí opět unikly chemikálie, v řece je pěna

Do řeky Bečvy u Valašského Meziříčí opět unikly nebezpečné látky, na místě se tvoří pěna, uvedl server iDnes.cz. U břehu zasahují hasiči, policie a odborníci na životní prostředí, kteří odebírají vzorky. K úniku došlo v místě zvaném Juřinka.

Zářijový únik kyanidu zničil život v řece mezi Valašským Meziříčím a Přerovem, zabil přes 40 tun ryb. Policie případ stále vyšetřuje.

před 43 minutami

Zeman nevyloučil, že za stále vyšetřovaným pádem vrtulníku s Tichou byli teroristé

Příčinou pádu vrtulníku na vojenské misi na Sinaji, při němž zemřela i štábní praporčice Michaela Tichá, nemusela být podle prezidenta Miloše Zemana nehoda. Nevyloučil útok islámských radikálů. Řekl to na úterním velitelském shromáždění české armády. Náčelník generálního štábu Aleš Opata uvedl, že takové informace armáda nemá. Zeman připomněl, že Tiché příští rok ve státní svátek 28. října udělí in memoriam medaili Za hrdinství. Tichá je první vojákyní české armády, která zemřela při plnění úkolů na zahraniční misi.

"Jsme součástí boje proti islámskému terorismu, který se nyní opět projevil, ať už ve Francii, nebo v Rakousku, a který samozřejmě ohrožuje i nás. Bude mi ctí 28. října příštího roku vyznamenat vojákyni, která padla v tomto boji. Mimochodem nejsem si zcela jist, zda to byla dopravní nehoda, protože na Sinajském poloostrově působí islámští radikálové a není vyloučeno, že ten vrtulník sestřelili. Doufám, že se to řádně vyšetří," řekl Zeman.

Náčelník generálního štábu Aleš Opata uvedl, že takové informace armáda nemá. "Každopádně na místě je vyšetřovací tým americké armády, který celou věc bude vyšetřovat. Nejsme schopni dneska předjímat," řekl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy