Mimořádná zpráva

Jako v NHL. Extraligové kluby v přípravě okouzlily dresy bez reklam

Nejen Sparta vsadila v přípravě na líbivé dresy bez reklam.
Přehlídku dresů pro přípravná utkání začínáme v Plzni. Indiáni vyměnili velký okřídlený šíp Škody na přední straně dresu za klubové logo. Hlavní partner našel místo na rameni, ale jinak je plzeňský dres od reklam očištěn.
Totéž platí pro mistrovskou Kometu. Brňané se připravují na sezonu, v níž by rádi zaútočili na zlatý hattrick, v dresech se zvětšeným logem, které v soutěžní sezoně ustupuje velkému množství komerčních prvků.
Takto vypadá bílá varianta sparťanského "letního" dresu.
Pardubice bývají terčem kritiky z důvodu, kolik místa svým sponzorům a partnerům na dresech v sezoně poskytují. Takto vypadají čisté dresy Dynama s pruhem nad pardubickým koněm.
Foto: Stanislav Souček, hcsparta.cz
Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
22. 8. 2018 6:17
Letní příprava na hokejovou sezonu je v plném proudu, leckde však zaujal fanoušky místo předvedené hry spíše design dresů extraligových mužstev. Ta zvolila ve většině případů příjemný a čistý vzhled, osekaný o nevkusné množství reklam. Na ledě září zlínská žlutá, Oceláři dali vzpomenout na staré časy a Dynamo hraje s pruhem. Podívejte se na dresy z přípravných zápasů.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 48 minutami

Obraz Emila Fily se prodal v aukci za 32 milionu korun

Obraz Emila Filly Hlava starého muže z roku 1914 s vyvolávací cenou osm milionů korun se na aukci v Praze prodal za 32,4 milionu korun.

Další zprávy