Jako v NHL. Extraligové kluby v přípravě okouzlily dresy bez reklam

Nejen Sparta vsadila v přípravě na líbivé dresy bez reklam.
Přehlídku dresů pro přípravná utkání začínáme v Plzni. Indiáni vyměnili velký okřídlený šíp Škody na přední straně dresu za klubové logo. Hlavní partner našel místo na rameni, ale jinak je plzeňský dres od reklam očištěn.
Totéž platí pro mistrovskou Kometu. Brňané se připravují na sezonu, v níž by rádi zaútočili na zlatý hattrick, v dresech se zvětšeným logem, které v soutěžní sezoně ustupuje velkému množství komerčních prvků.
Takto vypadá bílá varianta sparťanského "letního" dresu.
Pardubice bývají terčem kritiky z důvodu, kolik místa svým sponzorům a partnerům na dresech v sezoně poskytují. Takto vypadají čisté dresy Dynama s pruhem nad pardubickým koněm.
Foto: Stanislav Souček, hcsparta.cz
Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
22. 8. 2018 6:17
Letní příprava na hokejovou sezonu je v plném proudu, leckde však zaujal fanoušky místo předvedené hry spíše design dresů extraligových mužstev. Ta zvolila ve většině případů příjemný a čistý vzhled, osekaný o nevkusné množství reklam. Na ledě září zlínská žlutá, Oceláři dali vzpomenout na staré časy a Dynamo hraje s pruhem. Podívejte se na dresy z přípravných zápasů.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy