Hokejový obránce Trončinský bude pokračovat v Pardubicích

ČTK ČTK
7. 5. 2017 11:47
Hokejový obránce Marek Trončinský bude i nadále působit v Pardubicích. Dynamo získalo osmadvacetiletého odchovance Ústí nad Labem na konci ledna na hostování z Mladé Boleslavi a nyní se s ním dohodlo na nové smlouvě. "Slibujeme si od něj, že bude tím ofenzivním obráncem, který nám pomůže ve speciálních formacích, jako jsou přesilovky. V závěru minulé sezony ukázal, jak platným hráčem je," uvedl v tiskové zprávě klubu generální manažer Pardubic Dušan Salfický. Trončinský byl nejproduktivnějším hráčem baráže, v které Pardubice uhájily účast v nejvyšší soutěži.
Marek Trončinský (15) v dresu Pardubic.
Marek Trončinský (15) v dresu Pardubic. | Foto: Tomáš Liška
 

Právě se děje

před 56 minutami

Hlavní líčení v brněnské korupční kauze Stoka bude pokračovat až příští rok

Krajský soud v Brně bude v hlavním líčení sledovaného případu obžaloby z korupce na radnici Brno-střed, takzvané kauze Stoka, pokračovat v roce 2021. Listopadové i prosincové termíny soud odvolal. Vyplývá to z justiční databáze.

V kauze je obžalováno 11 lidí a dvě firmy včetně někdejšího politika za hnutí ANO Jiřího Švachuly. Právě ten byl podle státního zastupitelství hlavou skupiny, která ovlivnila desítky zakázek správy nemovitostí městské části Brno-střed a 27 zakázek v městské části Brno-střed, kdy výše úplatků podle státního zástupce dosáhla až 47 milionů korun. Švachula vinu popřel.

Hlavní líčení začalo 21. září, pokračovalo další dva jednací dny, následující dva jednací dny byly 6. a 7. října. Soud během těchto pěti dní vyslechl obžalované. Na listopad a prosinec bylo původně nařízeno ještě dalších zhruba 15 jednacích dní, soud je ale všechny postupně odvolal. První nezrušený termín je nyní vypsán na 5. ledna, jde o třídenní blok, poslední termín je zatím 18. března.

Zdroj: ČTK
Další zprávy