Strůjce doublu v Brně, Hlinkova pomoc a velká výměna. Extraligové zbrojení skončilo

Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
4. 2. 2019 13:01
Posilování skončilo, týmy hokejové extraligy budou v rozhodující části sezony bojovat ve stávajícím složení. Kometa posvětila na konci přestupního okna očekávaný návrat Marka Čiliaka, Třinec se Spartou měnily útočníky. Projděte si nejzajímavější přestupy.
Zdeněk Kutlák, kapitán Českých Budějovic
Zdeněk Kutlák, kapitán Českých Budějovic | Foto: ČTK

Na východní frontě klid

Hradec Králové nahání navzdory značné letní přestavbě kádru první trojku a sportovní manažer Bednář, který stíhá na ledě pomáhat Vrchlabí k postupu do první ligy, může být spokojený. Výrazné posilování se proto na východě Čech koncem ledna nekonalo.

Nicméně zaujmou střídavé starty hráčů z Českých Budějovic, které byly v extralize hradeckým předchůdcem. Za Mountfield by mohli nastoupit mimo jiné obránci René Vydarený se Zdeňkem Kutlákem nebo útočník Jiří Šimánek. Právě Šimánek s Vydareným hráli v Hradci ještě před rokem.

Z Jihlavy přišel do Hradce Králové na hostování bek Petr Štindl a lvi poslali na Vysočinu jako protihodnotu útočníka Bezúcha.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy