Drama v Olomouci, gólmana zasáhla brusle do krku. Je mimo ohrožení života, uvedl klub

2. 9. 2021 20:44
Nešťastně skončil domácí duel s Hradcem Králové pro slovenského gólmana Branislava Konráda z Olomouce, který byl v čase 52:14 zasažen bruslí do krku.
Branislav Konrád
Branislav Konrád | Foto: Tomáš Liška

Při utkání, které bylo přípravou na start hokejové extraligy, museli zasahovat záchranáři a brankář byl převezen do nemocnice. Zápas byl za stavu 3:1 pro hosty předčasně ukončen.

Hradec Králové se ujal vedení v 18. minutě díky přesilovkové trefě Aleše Jergla, který ve druhé třetině po vyrovnání Rostislava Olesze opět vrátil Mountfieldu náskok. V závěru druhé třetiny zvýšil Kelly Klíma. V 53. minutě došlo ke zranění Konráda a duel byl ukončen.

"Byl zasažen bruslí do oblasti krku. V tuto chvíli náš brankář podstupuje vyšetření v nemocnici a je mimo ohrožení života," uvedl olomoucký klub na svém facebookovém profilu.