Chvíle strachu v extralize. Třinecký kapitán Krajíček se náhle skácel na led

ČTK Sport ČTK, Sport
24. 1. 2019 23:38
Okamžiky hrůzy prožili aktéři utkání hokejové extraligy v Chomutově, když se v úvodu třetí třetiny náhle bez cizího přičinění skácel na led kapitán Třince Lukáš Krajíček. Hřiště opustil na nosítkách, podle zpráv z nemocnice by snad měl být v pořádku.
Lukáš Krajíček, obránce HC Oceláři Třinec
Lukáš Krajíček, obránce HC Oceláři Třinec | Foto: Lukáš Filipec / HC Oceláři Třinec

"Máloco mě rozhodí, abych vyjel ze své bubliny v brankovišti. Když jsem viděl, jak tam leží náš kapitán, můj skvělý kamarád, a neotevřel oči, říkal jsem si, že hokej musí jít stranou," líčil své obavy a strach o spoluhráče brankář Ocelářů Šimon Hrubec. "Tady jde o zdraví. Šel jsem se rychle podívat, jak na tom je. Měl dobře nakoupeno," dodal sklesle.

Tiskový mluvčí Ocelářů Radim Sajbot měl o Krajíčkově stavu příznivé zprávy. "Je na vyšetření v chomutovské nemocnici. Komunikuje, otevřel oči, hýbe končetinami a mohlo by to být relativně v klidu. V nemocnici se dozvíme přesnou příčinu," řekl Sajbot. "Jsem strašně rád, že je v pohodě," oddechl si Hrubec.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy