Liberecký obránce Plutnar odešel hostovat do Znojma. Uvedl se gólem a asistencí

ČTK Sport ČTK, Sport
Aktualizováno 21. 11. 2017 21:51
Hokejový obránce Michal Plutnar bude po dobu dvou měsíců hostovat z Liberce ve Znojmě. Na jihu Moravy má zacelit mezeru po zraněném zadáku Bořutovi. První utkání proti Villachu mu vyšlo skvěle, připsal si gól a asistenci.
Michal Plutnar prošel mládežnickými reprezentacemi, ale v Liberci se dosud výrazněji neprosadil.
Michal Plutnar prošel mládežnickými reprezentacemi, ale v Liberci se dosud výrazněji neprosadil. | Foto: Tomáš Liška

Znojmo - Hokejový obránce Michal Plutnar zamířil z extraligového Liberce na dvouměsíční hostování do Znojma, které hraje mezinárodní ligu EBEL. Třiadvacetiletý odchovanec Havlíčkova Brodu nastoupil za Orly už v dnešním utkání proti Villachu, nové angažmá zahájil gólem, asistencí a domácí výhrou 3:1.

Znojmo angažovalo Plutnara, aby zacelilo mezeru při dlouhodobém zranění zadáka Antonína Bořuty. Do Liberce místo něj putoval devatenáctiletý bek Tomáš Hanousek, který bude nastupovat za juniorku Bílých Tygrů.

Plutnar v této sezoně sehrál za Liberec deset zápasů a připsal si dva body za dvě asistence. Celkem má extraligový šampion z roku 2016 na kontě v nejvyšší soutěži 99 utkání a 20 bodů za čtyři branky a 16 přihrávek. V tomto ročníku odehrál také devět utkání v první lize za Benátky nad Jizerou a zaznamenal tři body za gól a dvě asistence.

Hokejová liga EBEL - 21. kolo:

Znojmo - Villach 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Plutnar (Lattner), 12. Raška (Pohl), 45. Bartoš (Plutnar) - 15. N. Petrik.

Székesfehérvár - Klagenfurt 1:7, Dornbirn - Bolzano 4:1, Linec - Innsbruck 6:2, Štýrský Hradec - Vídeň 3:2, Záhřeb - Salcburk 6:3.

 

Právě se děje

Další zprávy