Bez slavnostního podpisu a fotky. Prospal ale bude trénovat Motor i v extralize

Sport ČTK Sport, ČTK
18. 3. 2020 14:59
Hokejisty Českých Budějovic povede i v extralize jako hlavní trenér Václav Prospal. Nováček nejvyšší soutěže prodloužil smlouvu s bývalým vynikajícím útočníkem o další rok. Motor o tom informoval na svém webu.
Václav Prospal
Václav Prospal | Foto: Milan Kammermayer

"Jsme moc rádi, že naše spolupráce bude pokračovat. Po této velmi úspěšné sezoně jsme pochopitelně měli velký zájem o to, aby celý trenérský štáb pokračoval," uvedl generální manažer klubu Stanislav Bednařík.

"Zbývalo jen, aby Vašek dokázal skloubit rodinnou situaci s prací v Motoru, což se podařilo, a tak se všichni můžeme těšit na následující extraligový ročník,! doplnil funkcionář.

S ohledem na pandemii koronaviru a s ní spojená opatření se Bednařík s Prospalem domluvili na prodloužení spolupráce v Hluboké nad Vltavou, kde oba bydlí. Tradiční slavnostní podpis a fotografování jihočeský klub zrušil.

Pětačtyřicetiletý Prospal působí v Českých Budějovicích od roku 2018 a čeká ho třetí sezona na střídačce týmu. Společně s ním povede Motor asistent Aleš Totter, brankáře bude mít na starost Stanislav Hrubec.

České Budějovice se do extraligy vrátily po sedmi letech. Do nejvyšší soutěže postoupily jako vítěz základní části první ligy, play off bylo kvůli koronaviru zrušeno.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy