Foto: Česká extraliga musela smeknout. Premiérový All Star Cup ovládli domácí Slováci

Podívejte se na fotogalerie z prvního ročníku All Star Cupu, který se uskutečnil v sobotu v Bratislavě...
První ročník All Star Cupu se konal v Bratislavě a zúčastnily se jej výběry čtyř elitních evropských lig.
Své zastoupení zde měla česká extraliga, slovenská Tipsport liga, mezinárodní EBEL a německá DEL.
Výběr české extraligy byl favoritem, avšak hned v úvodu nestačil na hokejisty z mezinárodní EBEL ligy. Následně zaváhání napravil a zvítězil nad německou ligou.
Hlavním trenérem Čechů byl Vladimír Vůjtek, ...
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
18. 2. 2018 7:33
V Bratislavě se v sobotu uskutečnil premiérový ročník All Star Cup, kterého se zúčastnily výběry čtyř elitních evropských lig. Domácí Slováci nakonec turnaj ovládli, tým české extraligy skončil druhý. Podívejte se na fotogalerii z celé akce.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 43 minutami

Šéfka Finanční správy Richterová požádala o odvolání z funkce

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová k požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
před 52 minutami

Český skladatel Kotík získal v USA jako první Evropan prestižní cenu Johna Cage

Český hudební skladatel, dirigent a flétnista Petr Kotík ve Spojených státech obdržel prestižní cenu Johna Cage, kterou udílí newyorská Nadace pro soudobé umění. Kotík je doposud jediným evropským umělcem, který tuto cenu dostal, sdělilo Ostravské centrum nové hudby.

Letošní laureáty cen v pěti uměleckých disciplínách - hudbě, tanci, divadle, poezii a výtvarném umění - oznámila ve čtvrtek večer nadace.

Prestižní cena Johna Cage, s níž se pojí odměna ve výši 45 tisíc dolarů, nese jméno po americkém skladateli a jednom ze zakladatelů Newyorské nadace pro soudobé umění. Udílí se od roku 1992 jednomu umělci jednou za dva roky jako "uznání mimořádného úspěchu v umění za práci, jež odráží ducha Johna Cage". Mezi 16 laureáty tohoto ocenění je Kotík doposud jediným evropským umělcem, uvedlo Ostravské centrum nové hudby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy