Němec, Erat, Kvapil. Kometa myslí na extraligový titul. Kdo ještě posílil?

Podívejte se, které z extraligových klubů zatím nejvíc posílily...
Kometa lovila v Kontinentální lize, jak jen to šlo. Kromě Němce přivedla také Martina Erata z Omsku. Zkušený forvard ještě před dvěma roky nastupoval v zámořské NHL. Také bojoval s českou reprezentací na domácím světovém šampionátu.
Do Brna zamířil ještě útočník Marek Kvapil. Dvojnásobný vítěz Gagarinova poháru vystřídal v KHL čtyři kluby za poslední tři roky a řekl si, že je čas na návrat do Česka. Zvolil klub, v němž působil před odchodem do Ruska.
Netroškařily ani Vítkovice, které přivedly obránce Ivana Baranku. Urostlý Slovák má dost zkušeností z reprezentace a většinu kariéry strávil v KHL. Loni si odskočil do Švédska.
Vítkovickou obranu vyztuží také Jan Výtisk, který se vrací domů poté, co jako kapitán získal s Libercem vytoužený titul. Nechá si opět narůst pověstnou bradku, kterou při mistrovských oslavách shodil?
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport
25. 5. 2016 6:44
Podívejte se, kdo zatím před nadcházejícím ročníkem hokejové extraligy nejvíc posílil. Mezi nejaktivnější kluby patřila Kometa, Vítkovice nebo Sparta. Na která velká jména se můžou fanoušci těšit?

Praha - Ačkoliv v květnu strhlo nejvíc pozornosti hokejové mistrovství světa, manažeři extraligových klubů nelenili a začali skládat týmy pro nadcházející ročník. Nejvíc zatím posílila ambiciózní Kometa, která nechce opakovat loňský propadák (stěží uhrané předkolo a následný konec). Kdo ještě přivedl velká jména?

 

Právě se děje

Další zprávy