Drsný začátek play off. Barinka urazil Bartekovi zub

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
10. 3. 2014 20:44
Vítkovice v úvodním zápase předkola play off porazily Liberec 2:0, hned v prvním střídání Michal Barinka urazil kus zubu Martinu Bartkovi.
Michal Barinka dal Martinu Bartekovi okusit bolest play off hned v prvním zápase
Michal Barinka dal Martinu Bartekovi okusit bolest play off hned v prvním zápase | Foto: HC Vítkovice Steel

Ostrava - Uběhlo jen pár sekund úvodního předkola play off mezi Vítkovicemi a Libercem a Martin Bartek důrazně poznal, jak vyřazovací boje mohou bolet.

Hned při prvním střídání mu totiž Michal Barinka urazil kus předního zubu.

"Někdy je to tvrdší, než by mělo být, ale prostě nikdo nikomu nic nedaruje a o tom play off je. Takže to nijak tragicky neberu," udržel si nadhled i přes ´pochroumaný úsměv´ Bartek. Soupeři však slibuje odplatu.

Faul? Rozhodčí nepískali

Ke střetu došlo hned v prvním střídání, možná i proto se ještě sudí nestihli pořádně rozkoukat a zákrok neodpískali.

"Šel do souboje loktem, ale rozhodčí si toho nevšimli. Teď už s tím nic neudělám," popsal slovenský útočník inkriminovanou situaci.

Barinka ji ale viděl jinak. "Ani jsem si toho zubu nevšiml. V play off se prostě hraje tvrději než v základní části. Myslím, že to byl úplně čistý zákrok," sdělil svůj pohled.

Dojde i na bitku?

I proto v následujícím průběhu zápasu došlo ještě na další vzájemné rozmíšky.

"On se snaží vyhecovat jejich mužstvo, já zase to naše. Takových střetů tam bude ještě hodně a určitě to bude pokračovat i mezi námi, protože on je levý bek a já pravé křídlo," očekává další hecování Bartek.

Pro příští utkání by zákrok soupeři rád oplatil, ovšem bez zbytečného vyloučení. "Budu se snažit do toho jít čistě, abych neoslabil své mužstvo. Kdybych šel do toho bezhlavě, tak by to nikomu nepomohlo.

Že by za rozhodnutého stavu došlo mezi oběma tvrďáky i na bitku? "Vždycky je to na spadnutí. Záleží, jestli se to zahodí a půjde se do toho, nebo ne," nechává tuto variantu otevřenou Barinka.

 

Právě se děje

před 37 minutami

V noci na dnešek zemřel právník a někdejší politik Zdeněk Jičínský, bylo mu 91 let. Na přelomu 50. a 60. let byl mj. v komisi pro přípravu ústavy

Zdroj: ČTK
Další zprávy