Další vyhazov, po Vítkovicích mění trenéra i Plzeň

Sport Sport
4. 11. 2014 10:52
Během reprezentační přestávky už druhý extraligový klub mění trenéra. Škodu Plzeň opouští Milan Razým
Milan Razým
Milan Razým | Foto: Tomáš Liška

Plzeň - Po Peteru Oremusovi se v reprezentační přestávce loučí s místem trenéra extraligového mužstva další kouč. Vedení Škody Plzeň v úterý propustilo kvůli neuspokojivým výsledkům aktuálně jedenáctého týmu tabulky ze svých služeb Milana Razýma.

„Milanovi Razýmovi bych chtěl za všechno, co pro hokej v Plzni udělal, upřímně poděkovat. Bohužel v této situaci vidím ukončení naší vzájemné spolupráce jako východisko ke zlepšení výkonů a postavení v tabulce TELH,“ uvedl šéf Západočechů Martin Straka v tiskové zprávě.

„Chci dále podotknout, že s každým hráčem povedu osobní pohovor a nevylučuji případné změny v hráčském kádru. S jejich přístupem a nasazením v některých zápasech jsem velice nespokojen,“ sdělil Straka.

Milan Razým je dlouholetý pracovník plzeňského hokejového klubu. Působil nejprve na mládežnickém hokeji a dále čtyři roky v A-týmu na postu asistenta trenéra. V sezóně 2012-2013, kdy převzal funkci hlavního trenéra, se mu podařilo dosáhnout historicky prvního mistrovského titulu Plzně.

Realizační tým od dnešního dne posílí Ladislav Čihák – současný trenér staršího dorostu. „V jeho osobě vidím velký potenciál i obrovské nasazení, které by mohlo být pro A-tým impulsem ke zlepšení,“ doplnil generální manažer Martin Straka. V trenérském týmu budou nadále pokračovat dosavadní asistenti Michal Straka a Jaroslav Špaček.

Jednotlivé trenérské pozice upřesní vedení klubu během následujících dnů.

 

Právě se děje

Další zprávy