Další průšvih v Plzni. Po Limberském boural opilý i hokejista Kristl

Sport Sport
6. 11. 2015 16:45
Podle serveru krimi-plzen.cz minulý čtvrtek ve tři hodiny ráno v Sadech Pětatřicátníků v Plzni boural devatenáctiletý hokejista Richard Kristl. Od nehody ujel, policie ho musela nahánět centrem města a nakonec skončil na záchytce.
Richard Kristl
Richard Kristl | Foto: ČTK

Plzeň - Další plzeňský sportovec má oplétačky se zákonem. Podle serveru krimi-plzen.cz minulý čtvrtek ve tři hodiny ráno v Sadech Pětatřicátníků v Plzni boural devatenáctiletý hokejista Richard Kristl. Od nehody ujel, policie ho musela nahánět centrem města a nakonec skončil na záchytce.

"K tomu incidentu došlo," sdělil Aktuálně.cz mluvčí klubu Pavel Pechoušek. "Ale zatím se k němu nechceme dál nijak vyjadřovat. Případné tresty a řešení celé situace jsou momentálně v rukách vedení klubu."

Kristl celou nehodu zavinil, ale po srážce šlápl na plyn a z místa nehody ujel, nabouraný řidič začal vůz VW Passat pronásledovat a ve spolupráci a ve spolupráci s městskou policií se mu podařilo mladíka dopadnout. Ten se ještě snažil utéct po svých, ale nepodařilo se mu to. Odmítl dechovou zkoušku a podle krimi-plzen.cz byl i převezen na záchytnou stanici.

Mladý útočník zatím naskočil za Plzeň do extraligy jen ke dvěma zápasům v nichž vstřelil jeden gól. Jinak hraje na "farmě" v Klatovech. Na západě Čech tak pokračuje ve šlépějích fotbalisty Davida Limberského, který v září naboural pod vlivem alkoholu své Bentley a jeho vyšetřování stále probíhá.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Američanka obvinila britského prince Andrewa z toho, že ji jako 17letou sexuálně zneužil

Pětatřicetiletá Američanka Virginia Guiffreová obviňuje britského prince Andrewa, že ji coby 17letou dívku zneužil. Princovi ji prý "dodal" už nežijící americký finančník Geoffrey Epstein. Buckinghamský palác toto obvinění odmítl jako "falešné a bezdůvodné".

Epsteinova blízká přítelkyně Ghislaine Maxwellová, která působila jako jeho dohazovačka, údajně v Londýně Guiffreové nařídila, aby pro "prince Andrewa udělala to, co dělává pro Epsteina". Guiffreová vzpomíná, že princ ji zneužil v koupelně a pak v ložnici. Prý se k ní nechoval nijak hrubě, poděkoval jí. "Nemohla jsem uvěřit tomu, že je do toho zapleten i člen královské rodiny," vzpomíná. Princ Andrew ji prý zneužil ještě na dvou dalších místech, jednou v Epsteinově rezidenci v New Yorku a jednou v jeho komplexu v Karibiku.

před 1 hodinou

U Hrušovan na Litoměřicku spadlo ultralehké letadlo, dva lidé utrpěli středně těžké až těžké zranění

Ultralight spadl dnes dopoledne u Hrušovan na Litoměřicku. Dva lidé utrpěli středně těžké až těžké zranění. O jeho pádu se záchranáři dozvěděli po 10:00. "Jednu osobu jsme transportovali leteckou záchrannou službou do ústeckého traumacentra, druhá osoba jela sanitou také do ústeckého traumacentra," uvedl krajský mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. Okolnosti nehody policie šetří. "Rovněž byl vyrozuměn ústav pro zjišťování leteckých nehod," dodala mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy