Da Costa, Gaudreau, Vitásek. Největší objevy letošního MS

Projděte si v galerii desítky námi vybraných objevů letošního hokejového šampionátu v Minsku.
Johnny Gaudreau - Sotva dvacetiletý americký útočník Calgary zaujal svou šikovností a ofenzivním čuchem. V osmi zápasech posbíral 10 bodů a stal se druhým nejproduktivnějším hráčem USA.
Seth Jones - Tím prvním byl překvapivě obránce. Jones byl nejvytěžovanějším hráčem Ameriky na turnaji a hlavně díky efektivním přesilovkám nasbíral 11 bodů.
Viktor Tichonov - Ruská sborná měla na střílení gólu velké hvězdy. Ovečkina, Zaripova, později i Malkina, ale nejvíce se ukázal vnuk slavného hráče a trenéra Tichonova. Stal se s 16 body nejproduktivnějším hráčem celého šampionátu.
Stéphane Da Costa - Francie byla senzací celého mistrovství. Hlavní hvězdou tohoto týmu měl být Antoine Roussel, který hraje v NHL za Dallas. Také získal nejvíce kanadských bodů, tedy 11, ale překvapením byl Da Costa, který sice získal do dva body méně, ale například v utkáních proti Kanadě nebo Dánsku byl hlavním hrdinou.
Foto: Roman Kučera
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
26. 5. 2014 13:07
Projděte si desítku hokejistů, kteří zazářili na letošním hokejovém šampionátu.

Minsk - Ovečkin, Malkin, Jágr. Na mistrovství světa v Minsku byla spousta velkých hokejových jmen, ale nejvíce vyčnívali jiní, méně známější hráči.

Projděte si desítku námi vybraných objevů letošního šampionátu.

 

Právě se děje

Další zprávy