Čistý Hattrick! Sýkora sestřelil Třinec z čela extraligy

Ján Sýkora byl dnes nepolapitelný. Ocelářům nasázel nejrychlejší hattrick sezony a sesadil je z čela soutěže. Podívejte se na obrázky z utkání, které poslalo na první místo Litvínov.
Ján Sýkora - Hrdina utkání. Slovenský útočník ve službách Plzně sestřelil čistým hattrickem za deset minut Třinec a rozhodl ve třetí třetině o výhře Indiánů 5:2!
A třetí gól přidal do prázdné brány
Plzeň vítězstvím 5:2 v televizním utkání sesadila Třinec z prvního místa.
Slavili fanoušci...
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
12. 11. 2014 21:32
Bohatý Třinec už nevede hokejovou extraligu. Z čela soutěže ho sestřelil nejrychlejším hattrickem Ján Sýkora. Oceláři prohráli v Plzni 2:5.

Plzeň - Bohatý Třinec už nevede hokejovou extraligu. Z čela soutěže ho sestřelil nejrychlejším hattrickem Ján Sýkora. Oceláři prohráli v Plzni 2:5.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 minutami

Evropská komise poslala Česku prvních 23 miliard korun z mimořádného fondu obnovy

Evropská komise poslala Česku první platbu z mimořádného fondu určeného ke zotavení ekonomik z koronavirové krize. Z Bruselu míří do Prahy 915 milionů eur (více než 23,2 miliardy korun), na které má země nárok v rámci záloh určených k předfinancování jednotlivých projektů. Komise to oznámila na svém webu.

Celkově má Česko v příštích letech dostat až 180 miliard korun. Jednou z podmínek komise pro uvolnění dalších peněz je však to, že české úřady vyřeší systémové nedostatky v postupu vůči střetu zájmů vrcholných politiků.

Zdroj: ČTK
Další zprávy