Víc hokejistů než diváků a výprask za křiku překladatelky. To je Čína ve druhé lize

Čínská střídačka při domácím utkání ve Slaném.
U Zajíce vykonává stejnou práci překladatelka, která si během tří třetin pořádně zakřičí.
Zázemí mají Číňané na Kladně, ale zápasy hrají v nedalekém Slaném. V sobotu tam odehráli svůj 15. zápas v sezoně. A nepřekvapivě dopadl stejně ty předešlé - hrozivým debaklem.
Jak utkání dopadne, napověděla hned úvodní minuta, v níž Golden Dragons inkasovali. K zármutku trenéra Josefa Zajíce, legendy kladenského hokeje.
Čína si na zimní olympiádě v Pekingu 2022 nechce uříznout ostudu, a tak ve sledovaném sportu, hokeji, dohání, co zmeškala. Do Česka vyslala na přiučenou reprezentační mužstvo China Golden Dragons.
Foto: Milan Kammermayer
jzp Milan Kammermayer, jzp
30. 10. 2019 5:25
Do Česka se s přispěním Jaromíra Jágra přijeli učit hrát hokej. Ve druhé lize však Číňané zatím působí nemohoucně. Podívejte se, jak vypadá jejich běžný domácí zápas.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Polsku se konaly další protesty kvůli zákazu interrupcí

Tisíce lidí dnes v centru Varšavy demonstrovaly proti zpřísnění interrupčního zákona. Policie podle televize TVN 24 nepustila protestující k budově ministerstva vnitra a použila slzný plyn proti demonstrantům, kteří se pokusili zablokovat dopravu po hlavní trase v metropoli. Na místě museli zdravotníci ošetřit i jednu z opozičních poslankyň. Protesty, které připadly na 102. výročí získání volebních práv Polek, se konaly také v dalších polských městech, například v Krakově, Vratislavi, Gdaňsku či Kielcích.

Další zprávy