Český forvard Novotný je ve Výběru slovenské extraligy na All Star Cup

ČTK ČTK
28. 1. 2018 21:44
Útočník Štěpán Novotný z Nových Zámků bude zastupovat český hokej ve Výběru slovenské extraligy na All Star Cupu v Bratislavě. Generální manažer Peter Bondra zařadil sedmadvacetiletého odchovance pražské Sparty do dvanáctičlenného týmu, který povedou trenéři Ján Filc, Ján Pardavý a Andrej Kmeč. První ročník Utkání hvězd mezi slovenskou a českou extraligou, EBEL a německou DEL bude hostit Zimní stadion Ondreje Nepely v sobotu 17. února. Turnaj v Bratislavě se bude hrát systém každý s každým a vítěz získá prémii 25 tisíc eur (633.000 korun). Hrát se bude 2x15 minut se třemi hráči a gólmanem na každé straně.
Ilustrační foto.,
Ilustrační foto., | Foto: Lukáš Caha
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy