V přípravě na NHL zářili Mrázek či Jaškin. Z nováčků "nepřežil" žádný

Jak si Češi vedli v přípravných zápasech NHL? Podívejte se na přehlednou fotogalerii.
Anaheimu se v přípravě dařilo, neboť ani jednou neprohrál v základní hrací době. Velmi slušně si vedl i JIŘÍ SEKÁČ (5 zápasů, 2+0, +3), jehož gólový příspěvek překonal jen lídr týmu Corey Perry.
MARTIN HANZAL (2 zápasy, 0+0, -1) jako jeden z dlouhodobých lídrů Arizony už nemá trenérovi co dokazovat. V přípravě si moc nezahrál.
Pouze o jedno utkání víc odehrál za Arizonu ZBYNĚK MICHÁLEK (3 zápasy, 0+0, 0), který se do týmu vrátil po loňské zastávce v St. Louis.
Přestože DAVID KREJČÍ (3 zápasy, 2+2, +3) nenastoupil ani do poloviny přípravných zápasů Bostonu, stal se nejproduktivnějším hráčem mužstva.
Foto: ČTK
Daniel Poláček Daniel Poláček
7. 10. 2015 9:29
Do přípravných kempů NHL se vydalo 63 českých hokejistů, po sériích škrtů je jich o 32 méně. Kdo v přípravě nejvíc zářil? Kdo zklamal? Komu se podařilo vybojovat smlouvu? I to se dozvíte v přehledné fotogalerii.

Praha – Hned 63 českých hokejistů se v přípravných kempech NHL dralo do hlavních týmů. Jenže brzy přišly škrty. Po nich přípravné duely. A další škrty. Zklamání se zatím vyhnulo 31 Čechům.

Z 29 mladíků, kteří toužili v NHL prorazit, nezbyl ani jediný, jako poslední putoval na farmu šestka letošního draftu Pavel Zacha. Ze zkušených borců bojujících o smlouvu to má v kapse Tomáš Fleischmann. Bek Jan Hejda v Chicagu neuspěl stejně jako útočník Martin Havlát na Floridě.

Jak si vedli další Češi, můžete zhlédnout v přehledné fotogalerii.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy