Bulíř při další výhře Magnitogorsku v KHL přihrál na dva góly

Aktualizováno 2. 11. 2018 19:53
Michal Bulíř se před říjnovým odchodem z extraligy blýskl v libereckém dresu 13 brankami a produktivní zůstal i v KHL.
Michal Bulíř vyměnil dres Liberce za Magnitogorsk.
Michal Bulíř vyměnil dres Liberce za Magnitogorsk. | Foto: ČTK

Moskva  - Český útočník Michal Bulíř se v Kontinentální hokejové lize podílel dvěma asistencemi na vítězství Magnitogorsku 3:2 nad Jokeritem Helsinky. Svěřenci trenéra Josefa Jandače vyhráli potřetí za sebou.

Bulíř se před říjnovým odchodem z extraligy blýskl v libereckém dresu 13 brankami a produktivní zůstal i v KHL. Po pěti utkáních má na kontě čtyři body (2+2). Proti finskému klubu nejprve přihrál v přesilovce na gól na 1:1 Nikolaji Kuljominovi, pak po jeho další asistenci dostal domácí Metallurg do vedení švédský útočník Dennis Rasmussen.

Chabarovsk vedl po brankách Tomáše Zohorny a Michala Jordána v Petrohradu 2:0, ale favorizovaný domácí celek v poslední třetině skóre otočil. Rozhodující gól vstřelil Liboru Kašíkovi v 56. minutě v přesilové hře Alexandr Barabanov.

Stále jen jednu prohru má po 25 zápasech na kontě Jekatěrinburg, který doma zdolal Soči 4:1. Místo Jakuba Kováře se tentokrát do branky vítězného Avtomobilistu postavil Vladimir Sochatskij, který zneškodnil 35 střel hostů.

Kontinentální hokejová liga:

Jekatěrinburg - HK Soči 4:1, Magnitogorsk - Jokerit Helsinky 3:2 (za domácí Bulíř 0+2), Petrohrad - Chabarovsk 3:2 (za hosty T. Zohorna a Jordán oba 1+0).