Bulanova už ne. Hokejisté Brna vetují ruského rozhodčího, vadí přehmaty i špatná angličtina

ČTK ČTK
23. 11. 2017 14:37
Vedení hokejistů Komety Brno vetuje v extralize ruského hlavního rozhodčího Vjačeslava Bulanova.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Lukáš Caha

Brno - Vedení hokejového Brna nechce, aby jeho zápasy rozhodoval ruský arbitr Vjačeslav Bulanov. Důvodem vetování jsou jeho chyby v úterním extraligovém utkání v Plzni, kterými podle klubových funkcionářů Kometu poškodil.

"Dopustil se dle mého názoru mnoha chyb ve svých rozhodnutích. Neuznal nám regulérní branku a svými chybami výrazně ovlivnil průběh utkání," uvedl na klubovém webu majitel Komety a hlavní trenér Libor Zábranský, podle nějž rozhodčí poškodil obě mužstva.

Podle komise rozhodčích Bulanov chyboval v 34. minutě, když za stavu 5:3 pro Západočechy neuznal branku brněnského útočníka Tomáše Svobody. Plzeň nakonec vyhrála 5:4.

"Řeknu to stručně. Jak je možné, že rozhodčí ruské národnosti se špatnou angličtinou může řídit utkání české extraligy. Byly tam z mého pohledu velké chyby. Věřím, že rozhodčí Bulanov utkání Komety už nikdy pískat nebude. Proto jsme se rozhodli k tomto kroku," dodal Zábranský.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy