Bulanova už ne. Hokejisté Brna vetují ruského rozhodčího, vadí přehmaty i špatná angličtina

ČTK ČTK
23. 11. 2017 14:37
Vedení hokejistů Komety Brno vetuje v extralize ruského hlavního rozhodčího Vjačeslava Bulanova.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Lukáš Caha

Brno - Vedení hokejového Brna nechce, aby jeho zápasy rozhodoval ruský arbitr Vjačeslav Bulanov. Důvodem vetování jsou jeho chyby v úterním extraligovém utkání v Plzni, kterými podle klubových funkcionářů Kometu poškodil.

"Dopustil se dle mého názoru mnoha chyb ve svých rozhodnutích. Neuznal nám regulérní branku a svými chybami výrazně ovlivnil průběh utkání," uvedl na klubovém webu majitel Komety a hlavní trenér Libor Zábranský, podle nějž rozhodčí poškodil obě mužstva.

Podle komise rozhodčích Bulanov chyboval v 34. minutě, když za stavu 5:3 pro Západočechy neuznal branku brněnského útočníka Tomáše Svobody. Plzeň nakonec vyhrála 5:4.

"Řeknu to stručně. Jak je možné, že rozhodčí ruské národnosti se špatnou angličtinou může řídit utkání české extraligy. Byly tam z mého pohledu velké chyby. Věřím, že rozhodčí Bulanov utkání Komety už nikdy pískat nebude. Proto jsme se rozhodli k tomto kroku," dodal Zábranský.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy