Bude hrát Slavia baráž? Má nejnižší kurz ze všech týmů

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
7. 2. 2012 15:30
Kurz na účast Slavie v baráži je podle Fortuny 4:1
Podaří se Vladimíru Růžičkovi vyhnout se se svým týmem extraligové baráži?
Podaří se Vladimíru Růžičkovi vyhnout se se svým týmem extraligové baráži? | Foto: Eduard Erben

Praha - Hokejisté Slavie se poprvé v sezoně propadli na samotné dno extraligové tabulky a to v tu nejhorší dobu - pět kol před koncem základní části.

Podle sázkové kanceláře Foruna je Slavia, která ztrácí na desátou Kometu Brno osm bodů, a je tak vysoce pravděpodobné, že poprvé od sezony 1999/00 nepostoupí do play off, vůbec největším adeptem na účast v baráži o extraligu s nejlepším týmem první ligy.

Aktuální kurs Fortuny na účast Slavie v baráži je 4:1.

Čtěte také:
Na tabulku extraligy se podívejte ZDE
Přečtěte si 7 důvodů, proč by se neměla extraliga uzavírat
Los a možnosti týmů v posledních pěti kolech si přečtěte ZDE

"Mladá Boleslav i Karlovy Vary se v posledních kolech obdivuhodně zvedly, mají formu a baráži se vyhnou. Černého Petra si podle mě vytáhne Litvínov, ale spíše Slavia, která prochází obrovskou krizí," uvedl hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

"Při kvalitě Chomutova nebo Ústí, které své nejlepší hráče půjčilo i do Slavie, je už samotná baráž obří ruskou ruletou," dodal Hanák.

Fortuna vypsala ještě jeden zajímavý kurz. Tedy že Slavia v baráži neuspěje a z extraligy úředně sestoupí, a zároveň se soutěž od sezony 2012/13 uzavře, takže by Slavia v extralize zůstala i v příští sezoně. Vsadit si na to můžete v kurzu 30:1.

"Výsledný kurs vychází z analýz, které samostatně provedli všichni naši hokejoví bookmakeři. Využili jsme kontakty, které v hokejovém prostředí máme, a pokud bychom v této sázce nakonec vypláceli výhry, vůbec by mě to nepřekvapilo," poznamenal Hanák.

Slavia je totiž jedním z největších zastánců plánu většiny extraligových klubů, aby se soutěž uzavřela už po této sezoně. O tom, zda se nejvyšší tuzemská soutěž "sportovně" znepřístupní, se bude rozhodovat na červnové valné hromadě Českého svazu ledního hokeje.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy