Body Krepse s Kašpara byly nad Petružálkův gól

10. 12. 2011 13:09
Chabarovsk - Astana 2:5, Novosibirsk - Novokuzněck 1:2

Moskva - Útočníci Lukáš Kašpar a Kamil Kreps, kteří se příští týden představí v dresu českého národního týmu na moskevském Channel One Cupu, dnes v KHL pomohli k vítězství Astany 5:2 v Chabarovsku.

Jeden z gólů domácího Amuru vstřelil další reprezentant Jakub Petružálek.

Kašpar zaznamenal jubilejní desátou branku v sezoně v přesilovce po Krepsově přihrávce a v 47. minutě zvýšil vedení Barysu na 4:1.

Klepiš s Kvapilem zařídili výhru Dynama nad Čechovem

Domácím dal naději na zvrat šest minut nato Petružálek, jenž snížil po asistenci slovenského gólmana Jána Lašáka. Bývalý lídr kanadského bodování KHL skóroval popatnácté v sezoně a dvě branky ztrácí na nejlepšího střelce soutěže Romana Červenku z Omsku.

Dvě a půl minuty před třetí sirénou utkání definitivně rozhodl svým druhým dnešním gólem kanadský útočník v barvách Astany Nigel Dawes.

Barys se díky vítězství přiblížil v tabulce Černyševovy divize k druhému Chabarovsku na rozdíl jednoho bodu. Další bod před Amurem je vedoucí Omsk.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Barys Astana 2:5 (Petružálek 1+0 - Kašpar 1+0, Kreps 0+1), Novosibirsk - Novokuzněck 1:2