Bitkař Kočí nestihne start NHL. Soupeř mu zlomil čelist

Sport Sport, Red Spo
24. 9. 2010 12:54
Český hokejista se popral s Kevinem Westgarthem
David Kočí
David Kočí | Foto: Reuters

Denver - Šlo o zdánlivě normální bitku, jakých už český hokejista ve službách Colorada Avalanche David Kočí absolvoval nespočet.

Tentokrát však na ní devětadvacetiletý forvard zle doplatil.

Čtěte také: Bitkař Kočí prodloužil smlouvu s Coloradem

Při rvačce s Kevinem Westgarthem v průběhu přípravného zápasu NHL s Los Angeles Kings totiž utrpěl tvrdý úder do čelisti a podle verdiktu lékařů bude muset několik týdnů na ledě chybět.

Zmešká tak i start nové sezony.

Kočí patří v zámořské NHL za jediného respektovaného českého bitkaře. Celkem již odehrál 107 zápasů, v nichž nasbíral 381 trestných minut.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

V domově důchodců v Unhošti hoří, hasiči evakuovali kolem 90 lidí

Hasiči likvidují požár v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Evakuovali kolem 90 klientů, oheň již mají pod kontrolou. Nikdo nebyl zraněn, pouze jedné ženě se udělalo nevolno a skončila v péči záchranářů, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel.

Událost byla hlášena kolem 17:15. Oheň podle mluvčího zcela zachvátil prostory kadeřnictví, které jsou součástí areálu. "Místnost byla požárem zasažena v plném rozsahu," uvedl Gabriel. Po necelé půlhodině se hasičům podařilo dostat plameny pod kontrolu, kolem 18:45 budovu dohašovali.

Domov je v centru města, kvůli zásahu byla zastavena doprava. Po uhašení bude podle Gabriela možné klienty pustit zpátky. "Z požáru už nejdou zplodiny hoření a většina domova je normálně dál obyvatelná," dodal.

Další zprávy