Arťuchin se Štěpánkem si zatrénovali v Přerově

Arťuchin se Štěpánkem si zatrénovali v Přerově
Jakub Štěpánek.
Miloš Říha.
Jevgenij Arťuchin.
Maxim Sokolov.
Foto: Lukáš Drštička
Sport Sport
26. 7. 2011 19:20

V Přerově se na novou sezonu připravuje jeden z elitních klubů KHL SKA Petrohrad, v němž působí i čeští hráči Jakub Štěpánek či Petr Průcha, stejně jako ruský obr Jevgenij Arťuchin. Ruský tým, vedený českým koučem Milošem Říhou čeká příští středu v Přerově i přípravné utkání s mistrem extraligy z Třince.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 56 minutami

V Čestlicích u Prahy hořela v noci na sobotu restaurace Mc Donald’s, škoda je asi 10 milionů korun

V Čestlicích u Prahy hořela dnes v noci restaurace Mc Donald’s, podle předběžného odhadu je škoda deset milionů korun.  Příčinou vzniku požáru je podle vyšetřovatele technická závada, řekl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

Hasiči na místo vyjížděli kolem půlnoci. "Původně to bylo hlášené jako požár elektroinstalace v okolí pojistkové skříně," uvedl Gabriel. Oheň se rozšířil až na střešní konstrukci.

Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů z Prahy i Středočeského kraje včetně výškové techniky.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

SpaceX vypustila na oběžnou dráhu dalších 60 satelitů pro síť Starlink

Z floridského mysu Canaveral v neděli odletěla další série 60 satelitů společnosti SpaceX pro síť Starlink, jež má v budoucnu umožnit přístup k internetu odkudkoli na Zemi. První stupeň rakety Falcon 9 se po vynesení družic na oběžnou dráhu vrátil na Zemi, když přistál v Atlantickém oceánu na plující plošině SpaceX. Úspěšně tak završil svůj rekordní desátý let.

S posledními 60 aparáty celkový počet dosud vypuštěných družic Starlink překročil 1600. Tento údaj ale zahrnuje i prototypy, s nimiž se pro provoz sítě nepočítalo, nebo přístroje, jež selhaly. Funkčních satelitů by podle údajů webu Spaceflight Now mělo být už přes 1500.

Zdroj: ČTK
Další zprávy