Heidi Wengová (běh na lyžích)

Novák i Janatová bodovali v Aare při výběhu do sjezdovky. Vyhrál navrátilec Klaebo
Zimní sporty

Oba čeští běžci na lyžích bodovali ve sprintu SP v Aare. Kateřina Janatová skončila na 21. místě, Michal Novák byl při výběhu do sjezdovky 25.
Novoměstská stíhačka přinesla další českou radost. Razýmová se posunula na osmé místo

Kateřina Razýmová byla na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě osmá ve stíhacím závodu na 10 km klasicky, o dvě místa vylepšila výsledek ze soboty.
Top desítka Razýmové a životní výsledek Janatové. Češky v Novém Městě zazářily

Kateřina Razýmová potvrdila formu a skončila na desítce v rámci domácího SP v Novém Městě desátá, třináctá Kateřina Janatová si vylepšila maximum.
Ve stíhačce s ostatními zatočíme, plánuje Razýmová. Kamarády slyšela všude po trati

Dva kilometry trvalo Kateřině Razýmové, než v Novém Městě setřásla nervozitu. Pak se uzavřela do sebe na volné desítce obsadila skvělé desáté místo.
Wengová obhájila titul v Tour de Ski, mezi muž kraloval Cologna

Petra Nováková obsadila celkově třináctou příčku, Martin Jakš byl šestnáctý.
Wengová si doběhla v Québecu pro křišťálový glóbus, poprvé v kariéře
Ostatní sporty

Heidi Wengová je vítězkou Světového poháru v bězích na lyžích. Také křišťálové glóby za sprint převezmou v Kanadě norští běžci.
Rus Usťugov a Norka Wengová poprvé zvítězili na Tour de Ski

Tour de Ski má počtvrté za sebou norskou vítězku.
Závody v La Clusaz ovládli norští lyžaři. Jakš vydřel na patnáctce alespoň bod

Norští lyžaři si podmanili závody na 10 a 15 kilometrů volnou technikou ve francouzském La Clusaz.
Stíhačku v Lillehammeru vyhráli Wengová a Sundby, Češi z Norska žádné body neodváží

V norském Lillehammeru vyvrcholila třídenní minitour Světového poháru v běhu na lyžích.
Vítěz SP Sundby vyhrál závod v Canmore, bodovali Bauer i Nováková

Vítěz Světového poháru v běhu na lyžích Nor Martin Sundby opanoval i skiatlon v kanadském Canmore.
Štafety v Novém Městě ovládli Norové, Češi s Bauerem jedenáctí

Ženskou štafetu na Světovém poháru klasického lyžování v Novém Městě na Moravě vyhrály s náskokem favorizované norské lyžařky.
Jakš doběhl devátý v závodě Tour de Ski ve Val di Fiemme

Norská lyžařka Heidi Wengová si v dnešním závodě Světového poháru na 10 km klasicky ve Val di Fiemme dojela pro první vítězství v kariéře.
Norší lyžaři deklasovali ve štafetách v Lillehammeru zbytek světa

S obřím náskokem jedné minuty a 59 sekund ovládly norské běžkyně na lyžích na Světovém poháru v Lillehammeru štafetu na 4x5 km.
Životní výsledek! Nováková dojela ve skiatlonu šestá

Běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila šestá ve skiatlonu na 15 km v Lillehammeru a zaznamenala svůj nejlepší výsledek ve Světovém poháru.…
Nováková dojela ve Finsku osmnáctá, kralovalo Norsko

Stíhací závod na 10 km klasicky na Světovém poháru ve finské Ruce vyhrála Norka Therese Johaugová, česká lyžařka Petra Nováková dojela na osmnácté…