"Gratuluju všem na seznamu." Nejlépe vydělávající sportovec trumfl Ronalda i Messiho

Floyd Mayweather a zlaté rukavice. V jeho případě zlaté doslova, americký boxer je nejlépe vydělávajícím sportovcem za posledních deset let.
SERENA WILLIAMSOVÁ. Než se podíváme na desítku nejlépe vydělávajících sportovců za posledních deset let, zastavíme se u tenisové legendy. Američanka vede s 215 miliony dolarů (4,9 miliardy korun) ženský žebříček. Na průnik do elitní desítky to nestačí ani náhodou, navíc je jedinou ženou v top 40.
10. LEWIS HAMILTON - 400 milionů dolarů (9,1 miliardy korun). Fenomén formule 1 a od letoška šestinásobný mistr světa je jediným Britem v žebříčku.
9. KEVIN DURANT - 425 milionů dolarů (9,7 miliardy korun). Letos přestoupil z Golden State do Brooklynu, ovšem není nejbohatší hvězdou NBA za uplynulé desetiletí...
8. MANNY PACQUIAO - 433 milionů dolarů (9,9 miliardy korun). Na Filipínách má boxer status národního hrdiny a také křeslo v Senátu.
Foto: Reuters
Sport Sport
29. 12. 2019 17:22
Podívejte se na žebříček sportovců, kteří v uplynulé dekádě vydělali nejvíc peněz, jak ho sestavil na byznys zaměřený magazín Forbes.
 

Právě se děje

Další zprávy