FOTO Zlatý míč: fotbalové páry si došly pro ceny

Mezi nejspokojenější páry na vyhlašování ankety Zlatý míč byli manželé Blažkovi. Gólman Jihlavy Jaromír si domů odnesl trofej pro nejlepšího brankáře.
Jaromír a Lenka se usmívali už od příchodu do Národního domu.
Tam se Blažek mohl setkat třeba se svým bývalým spoluhráčem ve Spartě Karlem Poborským a jeho přítelkyní.
Pak už se Blažkovi pohodlně usadili v Raisově sálu.
Ani "nový" Sparťan David Lafata nezapomněl v pondělí na svoji drahou polovičku Kamilu.
Foto: CPA
Eduard Erben
3. 6. 2013 22:19
Podívejte se na galerii z předávání Zlatého míče a dalších fotbalových cen, které proběhlo v pondělí v Národním domě v Praze.

Praha - Podívejte se na galerii z předávání Zlatého míče a dalších fotbalových cen, které proběhlo v pondělí v Národním domě v Praze na Vinohradech.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Rafaj odstoupí 1. prosince. Vláda schválila podmínky výběru nového předsedy ÚOHS

Vláda na pondělním zasedání odsouhlasila podmínky výběrového řízení na pozici předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Potvrdil to premiér Andrej Babiš (ANO). Současný šéf antimonopolního úřadu Petr Rafaj odstoupí z funkce k 1. prosinci, rezignaci už dříve předal prezidentovi Miloši Zemanovi. Hlavě státu minulý týden potvrdil náměstek ministra vnitra Petr Mlsna, že má zájem se výběrového řízení zúčastnit.

Ve výběrové komisi budou podle materiálů, které dnes předložil kabinetu jeho předseda, místopředsedkyně vládního Výboru pro personální nominace Yvona Charouzdová, ředitel Odboru práva veřejných zakázek ministerstva pro místní rozvoj Vlastimil Fidler a státní tajemník ministerstva vnitra Josef Postránecký.

Zdroj: ČTK
Další zprávy